PolskiBus.com – promocja rodzinna do końca marca

archiwum PolskiBus.com

PolskiBus.com przedłuża rodzinną ofertę promocyjną do 31 marca. W ramach aktualnie dostępnego kalendarza pasażerowie mogą kupić bilet dla dziecka do lat 6 za 0 zł, a obowiązywać będzie jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł.

Promocja dotyczy tras realizowanych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Ferie zimowe to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku na wyjazdy z PolskiBus.com. Aby umożliwić rodzinne podróżowanie w atrakcyjnych cenach postanowiliśmy przedłużyć naszą akcję. To fantastyczna wiadomość zwłaszcza dla rodziców, którzy wybierają się za swoimi pociechami na zimowy wyjazd. Co ważne, okres promocji obejmuje przejazdy realizowane aż do 31 marca 2017 r., dzięki czemu Pasażerowie ze wszystkich regionów Polski już teraz mogą wybrać najdogodniejszy termin wyjazdu. Jestem przekonany, że dzięki PolskiBus.com uda się Państwu spędzić niezapomniany, rodzinny czas podczas białego szaleństwa. Zapraszamy do rezerwowania komfortowych podróży na naszej stronie www.PolskiBus.com.”

Aby zakupić bilet dla dziecka za 0 zł, należy w wyszukiwarce połączeń wybrać zakładkę ULGI, a w niej zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.

Regulamin Promocji „Dzieci do lat 6 za 0zł*!”.
1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com.
3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 5 biletów.
5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com, zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.
8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również muszą go posiadać.
9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 31.03.2017 r.
10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.