PolskiBus.com – nowe linie na Ukrainę, Litwę, Estonię

archiwum PolskiBus.com

W ramach drugiego etapu współpracy z firmą Eurolines Lt., do siatki połączeń PolskiBus.com dołączają dwie popularne linie, łączące Polskę z sąsiednią Ukrainą oraz krajami bałtyckimi.

Dzięki nowym połączeniom pasażerowie zyskują możliwość podróży do dwóch estońskich miast – Tallinna oraz Parnawy. Pierwsze kursy ruszą w piątek, 10 lutego, a bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

Nowe linie oferują po jednym, dogodnym kursie w każdą stronę, realizowanym przez siedem dni w tygodniu. W ramach linii E3 Lublin i Białystok zostaną połączone z Lwowem, Mariampolem, Kownem i Wilnem, linia E4 natomiast zapewni mieszkańcom Warszawy i Białegostoku połączenie z Mariampolem, Kownem, Wilnem, Poniewieżem, Rygą oraz dwoma estońskimi miastami – Parnawą i Tallinnem.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Zarówno kraje bałtyckie, jak i Ukraina cieszą się wśród naszych Pasażerów ogromną popularnością, dlatego z radością ogłaszam wprowadzenie dwóch nowych tras międzynarodowych do siatki połączeń PolskiBus.com. Kolejny etap współpracy z firmą Eurolines Lt. umożliwia naszym klientom z Warszawy, Lublina i Białegostoku przyjemne i komfortowe podróżowanie do najpiękniejszych miast Europy Wschodniej. Lwów, Wilno, Ryga czy Tallinn to idealne lokalizacje na krótki zimowy urlop czy romantyczny wyjazd walentynkowy. Zachęcam do rezerwowania wyjazdów na naszej stronie internetowej już dziś.

Z uwagi na charakter pozwolenia, podróż liniami E3 i E4 będzie możliwa wyłącznie na odcinkach międzynarodowych.

http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.