PolskiBus.com i FlixBus razem do Niemiec

Już teraz na platformie PolskiBus.com, integrującej polskich i międzynarodowych przewoźników autokarowych dostępna jest nowa linia do Drezna, Düsseldorfu i Essen realizowana we współpracy z FlixBus.

Od dziś mieszkańcy Krakowa, Katowic i Wrocławia mają możliwość rezerwacji bezpośredniej podróży w atrakcyjnych cenach. Bilety na przejazdy od 12 kwietnia są dostępne już teraz na stronie www.PolskiBus.com.
W ramach kolejnego etapu współpracy z FlixBus do aktualnej siatki połączeń wchodzi nowe połączenie z Polski w kierunku Niemiec. To już szósta linia tego przewoźnika dostępna w ofercie platformy www.PolskiBus.com. Dzięki temu w siatce połączeń znajdą się cztery nowe miasta, takie jak: Drezno, Chemnitz, Gieβen oraz Siegen. W Polsce autokary zatrzymywać się będą w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Połączenie ma charakter międzynarodowy, w związku z czym podróże można rezerwować tylko pomiędzy miastami w Polsce i Niemczech.

Kursy będą realizowane autokarami o podwyższonym standardzie marki ADL Plaxton, posiadającymi większą przestrzeń na nogi. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów FlixBus, który dostępny jest pod adresem: https://www.flixbus.pl/warunki-przewozu.