PolskiBus.com i Arriva Bus połączą Jelenią Górę z Kołobrzegiem

Od dzisiaj do oferty platformy PolskiBus.com dołącza kolejne połączenie w kierunku Pomorza – do Kołobrzegu.

Jest to możliwe dzięki partnerstwu z Arriva Bus Transport Polska. Na platformie integrującej przewoźników autokarowych PolskiBus.com do dyspozycji Pasażerów zostaje wprowadzona nowa linia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu. Trasa będzie obsługiwana wspólnie z przewoźnikiem PKS Tour Jelenia Góra. Bilety na podróże od 4 marca są już dostępne w cenach już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.
To już dziesiąta linia tego przewoźnika dostępna na stronie www.PolskiBus.com. Trasa będzie rozpoczynać się w Jeleniej Górze i będzie przebiegać przez Legnicę, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Kamień Pomorski i Kołobrzeg. Podróżni będą mieć do dyspozycji po jednym kursie w każdą stronę. Do 17 kwietnia w sprzedaży udostępnione będą tylko kursy weekendowe, natomiast od 18 kwietnia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu Pasażerowie zyskają połączenia codzienne.
Trasa będzie obsługiwana na zmianę przez przewoźników Arriva Bus Transport Polska oraz PKS Tour Jelenia Góra. Z Jeleniej Góry autobusy wyjeżdżać będą o godzinie 6:20, by do Kołobrzegu dotrzeć o godzinie 17:13. W odwrotnym kierunku podróż zacznie się o godzinie 7:35, a na miejsce autokar dojedzie o 18:15.

Połowa kursów będzie realizowana przez autokary Arriva Bus Transport, natomiast nowością jest współpraca z przewoźnikiem z Jeleniej Góry. Trasa będzie obsługiwana przez autokary marki IVECO posiadające bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.