PolskiBus.com – dodatkowe kursy do Pragi

archiwum PolskiBus.com

Mieszkańcy Krakowa i Katowic otrzymują dodatkowe, trzecie połączenie z jedną z najpopularniejszych europejskich stolic – Pragą. Pierwsze kursy wyruszą już 28 grudnia br.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Praga to jedno z miast, które cieszy się największym zainteresowaniem wśród naszych Pasażerów. Aby sprostać zapotrzebowaniu wprowadzamy dodatkowy, trzeci kurs pozwalający odwiedzić naszych południowych sąsiadów. Jest to idealna propozycja dla mieszkańców Krakowa i Katowic, którzy nie mają jeszcze planów sylwestrowych, ponieważ pierwsze kursy startują tuż przed Nowym Rokiem. Dogodny rozkład jazdy umożliwia zorganizowanie nawet jednodniowego pobytu w Pradze, co jest wspaniałą okazją do zwiedzenia stolicy Czech, gdy mamy na to niewiele czasu.”

Autokary w ramach linii P6 będą wyruszać z krakowskiego dworca MDA o godzinie 7:00, wyjazd
z Katowic planowany jest na godzinę 8:20, w Brnie zatrzymywać się będą o godzinie 11:55, a do miejsca docelowego dojeżdżać będą o godzinie 14:25. Kurs ten opiera się na zezwoleniu międzynarodowym, co oznacza, że przystanek w Katowicach jest tylko dla pasażerów, którzy jadą do Brna i Pragi. Natomiast ze stolicy Czech autokary będą odjeżdżać o godz. 16:00, by do Katowic przyjechać o godz. 22:05 i zakończyć kurs w Krakowie o godz. 23.25.