Polska krajem partnerskim 25. edycji TT Warsaw

Krajem partnerskim jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw będzie Polska.
To że tegorocznym krajem partnerskim TT Warsaw jest Polska oznacza prężną promocję rodzimego potencjału turystycznego. Wiele uwagi będzie poświęcone regionom, miastom i gminom, a także szlakom czy atrakcjom turystycznym. Wystawcy podkreślać będą różnorodność i piękno Polski.
Witold Bańka, minister sportu i turystyki, który objął wydarzenie honorowym patronatem, powiedział: „Cieszę się, że Polska będzie krajem partnerskim tej wyjątkowej edycji targów. TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych, na które co roku przybywają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Targi stwarzają bowiem możliwość zaprezentowania oferty państw i regionów z całego świata. Przede wszystkim jednak jest to idealna okazja do promocji polskiej turystyki, zarówno w kraju, jak i za granicą. W jednym miejscu i w jednym czasie można dotrzeć do wszystkich grup klientów – touroperatorów, agentów turystycznych, właścicieli i managerów obiektów noclegowych, klientów indywidualnych oraz osób odpowiedzialnych za organizację podróży służbowych czy wyjazdów integracyjnych. Spotkanie daje też szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych w międzynarodowym środowisku turystycznym. Targi TT Warsaw to dziś rozpoznawalna marka i wydarzenie, na które warto zarezerwować czas.”
Ta wyjątkowa edycja targów odbędzie się w szczególnym miejscu. Na 25-lecie Targi TT Warsaw powrócą do wnętrz Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w których odbyło się 14 edycji. Atmosfera tego miejsca zapisała się w pamięci uczestników, będzie więc okazja do podróży sentymentalnej i rozmów w historycznych miejscach, które są dobrze znane wieloletnim partnerom. Dla nowych będzie to szansa by poznać wnętrza jednego z najważniejszych obiektów stolicy.
POWIĄZANE WPISY
17 sierpnia 2026
Brakuje kadr dla rozwijającej się turystyki. Nowa rada sektorowa ma przygotować sektor na milion miejsc pracy
Kadry, dopasowanie edukacji do potrzeb przedsiębiorców, kwalifikacje oraz współpraca…
0 Komentarzy10 Minuty
17 sierpnia 2026
Save the date! XIX Forum Promocji Turystycznej już 2 października 2026 roku w Opolu
XIX Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 2 października 2026 roku w Itaka Arenie w…
0 Komentarzy2 Minuty
17 sierpnia 2026
Festiwal Światła w Gorlicach. Dwa dni iluminacji i widowisk na zakończenie wakacji
Gorlice zakończą wakacje w świetle iluminacji, laserów i ognistych widowisk. 28 i 29…
0 Komentarzy2 Minuty
12 sierpnia 2026
Polacy ruszyli na sierpniówkę. Rezerwacji jest wyraźnie więcej niż w lipcu
Sierpień przyniósł wyraźne przyspieszenie na krajowym rynku turystycznym. Liczba…
0 Komentarzy5 Minuty
10 sierpnia 2026
Triverna.pl: rezerwacji na sierpniówkę o 33 proc. mniej niż rok temu
Liczba rezerwacji na tegoroczną sierpniówkę jest o 33 proc. niższa niż przed rokiem –…
0 Komentarzy4 Minuty
7 sierpnia 2026
Regionalne smaki w sercu Wrocławia. Dolny Śląsk zaprasza na „Lato na Dolnym Śląsku”
Dolnośląskie smaki pojawią się w ten weekend w centrum Wrocławia. Na Wyspie Piasek swoje…
0 Komentarzy1 Minuty
6 sierpnia 2026
Tymczasowy przebieg EuroVelo 10/13 poprowadzi rowerzystów do latarni Stilo
Rowerzyści korzystający ze szlaku EuroVelo 10/13 od 7 sierpnia będą poruszać się nowym…
0 Komentarzy1 Minuty
5 sierpnia 2026
Zamiast walczyć ze stereotypem, wykorzystali go do promocji. Podkarpackie z nową kampanią
Większość kampanii turystycznych próbuje przekonać, że dany region ma wszystko, czego…
0 Komentarzy2 Minuty
5 sierpnia 2026
Farma Iluzji zaprasza na pierwszą w historii nocną odsłonę parku
15 sierpnia Farma Iluzji po raz pierwszy w swojej historii zorganizuje wydarzenie…
0 Komentarzy2 Minuty










