Polonus zawiezie chętnych do parku wodnego Suntago

Nowy przystanek Polonusa
Nowy przystanek Polonusa – Suntago

Podróż autobusem Polonus z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia do położonego w gminie Mszczonów kompleksu Suntago – Wodny Świat potrwa 45 minut. Pierwsze kursy odbędą się już w najbliższą sobotę, 7 marca.

Z tej okazji pasażerowie Polonus mogą liczyć na specjalnie przygotowaną promocję – bilet w jedną stronę na podróże do 31 marca. będzie kosztował tylko 10 zł.

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus, powiedział: “Suntago Wodny Świat jest pierwszym z trzech etapów inwestycji Park of Poland . Największy w Europie zadaszony park wodny to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wodnego szaleństwa. Zachęcamy, by zostawić samochód i wybrać się w drogę naszymi biało-czerwonymi autokarami, których komfort oraz dogodne godziny odjazdów pozwolą na beztroską, rodzinną zabawę.”.

Polonus dodał właśnie nowy przystanek na dwóch wybranych kursach z i do Warszawy. Dogodne godziny odjazdów zostały wybrane tak, by sprostać największemu zainteresowaniu ze strony podróżnych wybierających się do parku wodnego z Warszawy oraz miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu autokarów narodowego przewoźnika autokarowego.

Autokary zatrzymujące się na przystanku „Wręcza, Park of Poland – Suntago” wyjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 9:45 oraz 16:15, by następnie ruszyć dalej do Tomaszowa Mazowieckiego, przez Babsk i Rawę Mazowiecką. Kursy powrotne z Suntago do Warszawy odjeżdżają o godz. 14:15 i 20:05.