Polonus – od 1 marca kursy do Kętrzyna

archiwum Polonusa

Polonus od 1 marca wydłuża jedno ze swoich dotychczasowych połączeń do Ostrołęki, które teraz będzie dojeżdżało aż do Kętrzyna.

Autokary Polonus w ramach nowego połączenia będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 15:30, po to by dotrzeć do celu na Dworcu Autobusowym w Kętrzynie o godzinie 20:40. Na trasie przejazdu znajdą się takie miejscowości jak: Pułtusk, Różan, Ostrołęka, Myszyniec, Mrągowo.

Nowe połączenie z Kętrzyna odjedzie o godzinie 8:20, by dotrzeć do stolicy o 13:40

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus, powiedział: „Przy planowaniu siatki połączeń uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych Pasażerów, którzy doceniają podróżowanie naszymi biało-czerwonymi autokarami. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu dodatkowego połączenia z Warszawy do Kętrzyna, w oparciu o dotychczasowy kurs do Ostrołęki. Tego typu działaniami staramy się wypełnić białe plamy na komunikacyjnej mapie Polski.”

W ofercie Polonusa znajduje się także połączenie łączące Warszawę z Kętrzynem, w ramach którego autokary odjeżdżają z Warszawy o godzinie 8:00, ich przyjazd do celu ma miejsce o godzinie 13:15.

Kurs powrotny z Kętrzyna wyrusza o godzinie 15:45, po to by przyjechać do Warszawy o 21:05.