Półmetek sezonu – czy jest szansa na sukces? [PODCAST #20]

Maciej Szczechura Rainbow podcast

Jak na razie ani wprowadzenie kwarantanny dla niezaszczepionych powracających spoza krajów UE ani narracja o zbliżającej się czwartej fali zakażeń koronawirusem nie zahamowały dobrej koniunktury dla turystyki wyjazdowej w sezonie letnim 2021. O bieżącej sprzedaży i planach na kolejne miesiące rozmawiamy z Maciejem Szczechurą, członkiem zarządu Rainbow.

Grecja, Turcja, Hiszpania – to trzy najbardziej popularne kierunki wakacyjnych podróży Polaków w sezonie letnim 2021. „Dobra sprzedaż w wysokim sezonie trwa i nie spodziewamy się, żeby wyhamowała w ciągu najbliższych tygodni” – mówi Maciej Szczechura.

Ponieważ ponad 80 proc. klientów Rainbow, decydujących się na wakacje zagraniczne, to osoby zaszczepione, na ich decyzje wyjazdowe nie wpłynęła negatywnie decyzja o wprowadzeniu kwarantanny dla niezaszczepionych powracających spoza krajów UE. Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że klienci mimo wszystko rezerwują wyjazdy z niemałym wyprzedzeniem. Nie jest tak jak rok temu, gdy czekali na ostatnią chwilę z decyzjami o wyjeździe. Rainbow spodziewa się więc zrealizować zakładany program, a na niektórych kierunkach wręcz poszerza ofertę.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast