Polhotrep połączył siły z fundacją Rak’n’Roll

Polhotrep wspólnie z partnerami DMC rozpoczęli w 2023 program CSR, którego celem jest pomoc osobom potrzebującym w Polsce. W związku z tym nawiązano współpracę z Fundacją Rak’n’Roll, która od 2009 roku pomaga przechodzić przez raka chorym i ich bliskim.

Od początku tego roku Polhotrep wspiera działania fundacji datkami i dzięki temu pomaga organizacji działać na rzecz jej podopiecznych.

Jak działa program?

Zgodnie z przyjętymi zasadami programu CSR za każdego uczestnika wyjazdu organizowanego przez DMC reprezentowane przez Polhotrep, DMC przekaże jedno euro na konto Fundacji Rak’n’Roll. Środki zostaną przekazane Fundacji pod koniec roku.

Oprócz wkładu DMC  również współpracujące agencje MICE i agencje turystyczne w Polsce mogą przyłączyć się do programu – można przekazać dodatkowe euro od uczestnika wyjazdu na wsparcie tej inicjatywy.

Dodatkowo inne firmy działające w branży turystycznej zarówno w Polsce jak i w krajach, w których działają DMC, np. linie lotnicze, hotele, zagraniczne organizacje turystyczne, firmy ubezpieczeniowe, będą zachęcane do współpracy i wsparcia Fundacji Rak’n’Roll.

Co roku podsumowanie wpłat i wyróżnienie darczyńców

Wyniki i przekazane kwoty będą ogłaszane w ciągu roku w mediach społecznościowych Polhotrep (LinkedIn, FB, Instagram). W połowie roku zostanie wybrana data i miejsce ogłoszenia rocznych wyników („Ceremonia wręczenia nagród”). Będzie to planowane na koniec roku, aby dać darczyńcom jak najwięcej czasu na zbiórkę pieniędzy. Wtedy także wymienione zostaną wszystkie agencje, które włączyły się do programu i dzięki podróżom organizowanym z Polhotrep, przyczyniły się do zebrania darowizny.

DMC uczestniczące obecnie w akcji na rzecz Fundacji Rak’n’Rool to: Eventivos (Portugalia), Rigo Malta DMC (Malta), Sassy Events International (Cypr, Grecja), Asian Trails (Tajlandia, Kambodża, Laos, Mjanma, Malezja, Wietnam, Hongkong, Chiny, Indonezja, Singapur), Gulf Dunes (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), RebranD Croatia (Chorwacja), Grata DMC (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Classic Journeys Africa (Kenia, Tanzania).

Portugalski wieczór MICE z Polhotrep