Połączenie autobusowe Krynica Zdrój – Bardejów

Słowacja coraz bliżej – uruchomiono kolejne bezpośrednie połączenie autobusowe, tym razem między słowackim uzdrowiskiem Bardejovske Kupele, miastem Bardejów i polskim uzdrowiskiem Krynica Zdrój. Linia autobusowa wystartowała w dniu 4 lipca i kursować będzie każdą sobotę i niedzielę w miesiącach lipiec i sierpnia.
Wyjazd z Uzdrowiska Bardejovske Kupele do Krynicy zaplanowany jest o godz. 9.00 z Dworca autobusowego. Z Bardejowa, z Dworca kolejowego, autobus wyrusza o godz. 9.15. Przyjazd do Krynicy zaplanowany jest na godz. 9.50 /przystanek przy Centrum Handlowym Pasaż Krynicki, ul. Ebersa/. Powrót z Krynicy do Bardejowa zaplanowany jest o godz. 16.00.

Poranny wyjazd autobusu z Krynicy do Bardejova zaplanowany jest o godz. 10.00 /przystanek przy Centrum Handlowym Pasaż Krynicki, ul. Ebersa/. Przewidywany przyjazd do Bardejowa o godz. 10.35 a do Uzdrowiska Bardejovske Kupele o godz. 10.50. Powrót z Uzdrowiska Bardejovske Kupele do Krynicy zaplanowany jest o godz. 15.00

Cena biletu w obie strony wynosi 21 PLN lub 5 EUR.

Realizatorem przygranicznego połączenia autobusowego Krynica Zdrój – Bardejov – Bardejovske Kupele jest „Komunitna Fundacja Bardejov” www.knbj.sk.