Pojedynek: Piątek vs Janowski na II Forum Promocji Turystycznej

Czego oczekują touroperatorzy sprzedający ofertę polską od Polskiej Organizacji Turystycznej, w jaki sposób sami mogą pomóc w promocji, na co położyć akcenty w promocji Polski = będą się spierać podczas II Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek – prezes PZOT i Jacek Janowski – dyrektor departamentu w POT.

Jednym z Pojedynków Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej, będzie dyskusja Krzysztofa Piątka, prezesa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki i prezesa Neckermann Podróże z Jackiem Janowskim dyrektorem departamentu produktu turystycznego i współpracy w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Neckermann Podróże od kilku lat ma w swoim katalogu ofertę polską, coraz więcej touroperatorów idzie lub będzie szło w jego ślady. Siłą rzeczy touroperatorzy promują Polskę i wypoczynek w niej, ale też są zainteresowani skuteczna promocją Polski za granicą i w kraju. Czy mogą liczyć na pomoc i współpracę z POT, jak sobie tę współpracę wyobrażają i co na to POT – dowiemy się podczas II Forum Promocji Turystycznej.
Odbędzie się ona za dwa tygodnie, 9 listopada w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/