Podczas Gali Sądeckiej Turystyki wręczone zostaną nagrody

Sądecka Turystyka

Podczas Conference & Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości organizatorzy nagrodzą samorządy, instytucje, firmy oraz osobowości turystyczne. Nagrody o wartości ponad 40 000 zł czekają na wręczenie na wieczornej Sądeckiej Turystyki Gali, która odbędzie się 12 grudnia.

Organizatorzy postanowili docenić samorządy, firmy i osoby indywidualne z naszego regionu, które według nich powinny zostać uhonorowane i nagrodzone.
Podczas I Conference & Expo Sądecka Turystyka na wieczornej gali wręczone zostanie szereg prestiżowych, i przede wszystkim wartościowych wyróżnień i nagród.

Będą to:

1. Wizjoner TURYSTYKI PRZYSZŁOŚCI – wyróżnienie indywidualne za wkład w rozwój nowych produktów turystycznych oraz nowatorskie podejście do strategii rozwoju turystyki na Sądecczyźnie.

2. Obiekt noclegowy TURYSTYKI PRZYSZŁOŚCI – wyróżnienie indywidualne dla wybranego obiektu noclegowego z Sądecczyzny spełniającego najwyższe standardy jakości obsługi ruchu turystycznego i inwestującego w swój rozwój dla poprawy jakości pobytu dla swoich gości.

3. Produkt Turystyczny TURYSTYKI PRZYSZŁOŚCI – nagroda zbiorcza dla inicjatywy mającej wpływ na pozytywny wizerunek i promocję Sądecczyzny

Nagrody certyfikatu DIGITAL PLACES o łącznej wartości 40.000 zł:

Potencjał Turystyczny TURYSTYKI PRZYSZŁOŚCI, w ramach którego wyróżniamy:

1. Gmina – nagroda w formie pakietu digitalizacyjnego dla promocji wybranej gminy o wartości 15.000 zł

2. Miejscowość – nagroda w formie pakietu digitalizacyjnego dla promocji wybranej miejscowości o wartości 15.000 zł

3. Atrakcja turystyczna – nagroda w formie pakietu digitalizacyjnego dla promocji wybranej atrakcji turystycznej o wartości 10.000 zł.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WaszaTurystyka.pl

O turystyce przyszłości będą debatować w Krynicy Zdroju