PKS Polonus – wakacyjny program lojalnościowy

archiwum PKS Polonus

PKS Polonus w ramach letniej promocji proponuje: program lojalnościowy dla pasażerów, zakup biletu w zaledwie czterech krokach, wydłużoną do końca sierpnia promocja „5-10-15 zł” i „Tanie powroty” oraz niższe – do nawet 80 proc. – ceny wakacyjnych biletów.

Tegoroczną ofertę wakacyjną PKS Polonus stanowi 10 sezonowych połączeń z lubianymi przez Polaków nadmorskimi, mazurskimi i górskimi kurortami, jak: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Łeba, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój. Najnowszą propozycją w wakacyjnym rozkładzie jazdy PKS Polonus jest Kołobrzeg. Trasa prowadzi przez: Warszawę, Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Czaplinek i Połczyn-Zdrój. Autobus wyjeżdża z Warszawy o godz. 22:30, a trasa powrotna z Kołobrzegu zaplanowana została na godz. 09:00.

Bilety na wakacyjne kursy dostępne są w sprzedaży m.in. w – odświeżonym i uproszczonym pod względem zakupu – serwisie www.pkspolonus.pl. Jednocześnie, od 1 czerwca 2017 roku wszyscy pasażerowie dokonujący zakupu biletów na stronie przewoźnika, automatycznie otrzymają fakturę VAT.

Pasażer Plus to program, w którym za zakup biletów w serwisie www.pkspolonus.pl – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni będą otrzymywać 5 punktów za każdą wydaną złotówkę. Co ważne – PKS Polonus premiuje przystąpienie do programu 500 punktami na start!

Jak dołączyć do programu?

Wystarczy założyć lub posiadać aktywne konto w serwisie www.pkspolonus.pl oraz wyrazić zgodę na udział w akcji lojalnościowej.

Jak to działa?

Kupujesz bilety jako zalogowany użytkownik serwisu, a w zamian dostajesz punkty, które wymieniasz na darmowe przejazdy, bez względu na: termin, trasę czy cenę biletu. Przelicznik jest prosty – 100 punktów to równowartość 1 zł, co oznacza, że już dzięki 500 punktom na start od PKS Polonus można ruszyć w podróż z promocyjnym biletem za 5 zł, dostępnym w ramach promocji „5-10-15 zł”! Jedyny koszt to opłata transakcyjna w wysokości 1 zł, którą należy zawsze opłacić, niezależnie od liczby posiadanych punktów.

Gdzie sprawdzić liczbę zdobytych punktów?

Wystarczy zalogować się do swojego konta w serwisie www.pkspolonus.pl, by w zakładce „Program lojalnościowy” sprawdzić stan posiadanych punktów. Dla ułatwienia – wszystkie dane widoczne są również dla zalogowanych użytkowników w ostatnim etapie zakupu biletów. Szczegóły i regulamin programu Pasażer Plus dostępne są na stronie: http://pkspolonus.pl/zarzadzaj-biletem/program-lojalnosciowy.

CZTERY PROSTE KROKI DO ZAKUPU BILETU NA WWW.PKSPOLONUS.PL

Teraz wystarczą już tylko cztery proste kroki, by kupić bilet na podróż autobusem PKS Polonus.

1. Wyszukaj dostępne połączenia – wskaż miasto wyjazdu i miejsce docelowe

2. Wybierz bilety, które chcesz kupić – na tym etapie możesz też wybrać promocje, z których chcesz skorzystać, przysługujące ulgi handlowe i ustawowe oraz konkretne miejsce w autobusie. Masz dodatkowy bagaż, jedziesz ze zwierzakiem lub chcesz przewieźć rower – to również ten moment, w którym możesz dodać każdą z tych usług

3. Wpisz swoje dane, o ile nie zalogowałeś się wcześniej do swojego konta. Wystarczy imię i nazwisko oraz adres e-mail, by bilet w formacie pdf dotarł na twoją skrzynkę. Wpisując numer telefonu i wyrażając zgodę, możesz go również otrzymać w wersji sms. Na tym etapie sprawdź także czy dane do wystawienia faktury są poprawne i przejdź dalej, jeżeli wszystko się zgadza

4. Sprawdź swoje zamówienie i wybierz opcję płatności i zapłać za bilet. Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a następnie – jak tylko płatność zostanie potwierdzona przez operatora – link do pobrania biletu/biletów oraz faktur.

Nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, by kupić bilet w serwisie www.pkspolonus.pl. Pamiętaj jednak, że po zalogowaniu – i wyrażeniu zgody – możesz już dzisiaj dołączyć do programu lojalnościowego Pasażer Plus, by zbierać punkty wymienne na bezpłatne przejazdy PKS Polonus!