PKL nowym partnerem Góral Skipass.

Od teraz klienci Góral Skipass poza nieograniczonym szusowaniem po stokach Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów, w jeden wybrany dzień będą mogli wjechać także koleją PKL na Kasprowy Wierch.

Karnet umożliwiający korzystanie z 4 stoków Góral Skipass i 2 tras zjazdowych na Kasprowym Wierchu będzie można nabyć w kasach każdej ze stacji. Osoby chętne do skorzystania z kolei linowej PKL będą musiały jedynie poinformować o tym podczas zakupu karnetu, wybrać datę i godzinę wyjazdu na Kasprowy i wnieść dodatkową opłatę w wysokości 30 zł, która umożliwi całodzienną jazdę na trasach w Dolinach Goryczkowej i Gąsienicowej. Co ważne, projekt partnerski nie zastępuje aktualnej oferty karnetu czasowego, przeznaczonego dla czterech założycielskich stacji, ale ją rozszerza.

Roman Krupa, prezes zarządu Góral Skipass, powiedział: “Zależy nam na tym, aby nasi goście spędzając urlop pod Tatrami mogli łatwo i przyjemnie zaplanować swój czas, wykorzystując w pełni wszystko, co oferuje region. Mówi się, że być w Zakopanem i nie wjechać na Kasprowy, to jak być nad morzem i nie zamoczyć stopy w wodzie. Jako pierwszy wspólny skipass chcieliśmy więc dać odwiedzającym nasze stoki taką możliwość, a partnerstwo z PKL jest tego najlepszym dowodem.”

Janusz Ryś, prezes zarządu PKL S.A, dodał: “Polskie Koleje Linowe od kilku sezonów udostępniają ofertę własnych ośrodków w ramach wspólnego skipassu PKLpass. Jesteśmy jednak zwolennikami szerokiej współpracy w gronie lokalnych firm – to najlepszy sposób na atrakcyjną ofertę dla turystów zainteresowanych naszym regionem, dlatego bardzo chętnie przystąpiliśmy do grona partnerów Góral Skipass.”

Roman Krupa skomentował: „Mamy nadzieję, że nasi stali goście z entuzjazmem zareagują na nowe możliwości, jakie dają od teraz karnety Góral Skipass, a samo partnerstwo przyciągnie na stoki nowe twarze. Chociaż nic do końca nie jest przesądzone, to na ten moment nie myślimy o rozbudowie systemu i rozszerzeniu Góral Skipassa o kolejne stacje.”

Ze względu na specyfikę partnerstwa, nowa oferta nie obejmuje karnetu jednodniowego i dotyczy kart od 2 dni w górę, a zakupu biletów można dokonać jedynie na miejscu w kasach Stacji.