Pierwszy w Polsce hostel a&o otwarty w Warszawie

fot. archiwum a&o

8 lutego a&o powitało swoich pierwszych gości w Warszawie. Pierwszy obiekt berlińskiej grupy niskobudżetowych hosteli w Polsce ma do zaoferowania 200 pokoi i 600 łóżek, stając się tym samym największym renomowanym hostelem w stolicy.

Po dwunastu miesiącach przebudowy, ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec, zlokalizowany na warszawskiej Woli, zaprezentował się w nowym a&o design. Hostel posiada 106 pokoi dwuosobowych, 85 pokoi rodzinnych i 8 pokoi wieloosobowych. Obiekt oferuje również gościom  a&o Kids Corner, CoWorking Space i wspólną kuchnię.

Oliver Winter, założyciel i CEO, powiedział: “Warszawa to kolejny znaczący krok dla a&o. Cieszymy się, że kontynuujemy nasz rozwój w Europie Wschodniej poprzez otwarcie nowego hostelu w Warszawie. Warszawa staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podróży biznesowych i turystycznych- nie tylko dla młodych Polaków, ale także dla gości z zagranicy. Fakt, że a&o rozpoczyna swoją polską premierę z tak obiecującym projektem to naprawdę dobry znak dla dalszego rozwoju a&o w Europie Wschodniej.”

a&o planuje dalszą ekspansję na rynkach państw Europy Południowej i Wschodniej, cały czas poszukując nowych lokalizacji. Hostele w Budapeszcie i Kopenhadze będą otwarte w pierwszej połowie 2020 r.

 Oliver Wilmes podkreśla „Coraz bardziej zbliżamy się do naszego celu: 50 lokalizacji a&o do końca 2023 r.”

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center