Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii

fot. archiwum Accor

Grupa Accor uzupełniła swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept Novotel Living do Tallina. Inwestor i deweloper, firma Estmak Capital, powierzył Accor zarządzanie nowym obiektem.

Hotel ze 124 pokojami przyjmie pierwszych gości do końca 2022 roku. Będzie to pierwszy obiekt reprezentujący koncept „Living” w krajach bałtyckich.
Zlokalizowany w centrum Tallina, pomiędzy starym miastem a portem, przy ulicy Poordi 5, obiekt zaoferuje 124 pokoje z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń coworkingową, siłownię i restaurację.

Katarzyna Sławińska Development Executive Manager Accor Eastern Europe, powiedziała: “Novotel Living jest przykładem reprezentowanego przez Accor elastycznego podejścia do gościnności, stanowiącym odpowiedź na zmieniające się potrzeby podróżujących. Koncept „Living” został już wprowadzony na całym świecie i zaczyna zyskiwać na popularności zarówno wśród inwestorów, jak i podróżujących. Już pracujemy nad podobnymi projektami w Belgii czy w Rumunii, a dzięki partnerstwu z Estmak Capital, Novotel Living pojawi się również w krajach bałtyckich. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszym gościom nowy pomysł na pobyt w hotelu, odpowiadając tym samym na ich potrzeby i wzbogacając ich dotychczasowe doświadczenia.”

Timofey Sukonkin, CEO Estmak Capital, dodał: “Będzie to pierwszy tego typu hotel apartamentowy w krajach bałtyckich – Novotel Living by Accor. Świat wokół nas się zmienia, sposób podróżowania również. Naszym celem jest zapewnienie osobom przyjeżdżającym do Tallinna w celach biznesowych i zawodowych, ale także turystom i mieszkańcom, najlepszego zakwaterowania o jakim kiedykolwiek marzyli. Istotne jest, aby naszym gościom zapewnić nie tylko nocleg, ale także wielofunkcyjną przestrzeń coworkingową. W

ybraliśmy wyjątkową lokalizację dla tej nieruchomości – obok portu w Tallinie, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta w Tallinnie i 15 minut tramwajem od lotniska. Estonia, z sercem w Tallinie, nadal pozostaje jednym z ukrytych klejnotów Europy, ale z każdym pobytem podróżni rozwijają wyjątkową więź z naszym krajem. Dlatego wprowadzanie innowacyjnego konceptu marki Novotel postrzegamy jako okazję do wzmocnienia wrażeń gości.”

Accor szykuje wielkie otwarcia hoteli w Europie w 2021 roku

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center