Pierwszy hotel Mercure na Litwie

archiwum Mercure

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Marijampole położony jest w samym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, a także niedaleko zjazdu na autostradę VIA BALTICA prowadzącą do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Kownie.

1 kwietnia, międzynarodowa sieć Mercure powiększyła się o nowy hotel na Litwie. Mercure Marijampole, działa na podstawie umowy franczyzowej zawartej z Grupą Hotelową Orbis. Właścicielem i operatorem obiektu jest ARVI.

Do dyspozycji gości oddano 47 komfortowych pokoi, w tym 8 jednoosobowych typu superior, 18 dwuosobowych typu superior, 20 typu deluxe oraz 1 apartament. Nowoczesne, bogato wyposażone centrum konferencyjne oferuje 5 sal mogących pomieścić do 200 osób. Do dyspozycji organizatorów spotkań są: nowoczesny sprzęt AV, profesjonalny system nagłośnienia oraz bezpłatny Internet. Centrum konferencyjne Mercure Marijampole jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych, począwszy od profesjonalnych kursów szkoleniowych aż po bankiety.

Daiva Simanavičiūtė, dyrektor hotelu, Mercure Marijampole powiedziała: „Jestem dumna, że jako pierwsi na litewskim rynku zdecydowaliśmy się dołączyć do światowej sieci Mercure. Accor i Orbis posiadają międzynarodowe doświadczenie, dające gwarancję jakości oraz stabilności w prowadzeniu biznesu. Nasz priorytetowy cel to rozwój i doskonalenie dotychczasowej oferty. “

W menu hotelowej restauracji Pizza Jazz, goście mogą skosztować pysznych dań kuchni międzynarodowej oraz skorzystać z bogatego wyboru win. Gustownie urządzone wnętrza nadają się idealnie na lunch biznesowy lub obiady w gronie rodziny. W Mercure Marijampole, goście mogą skorzystać również z hotelowego baru, który zlokalizowany jest w lobby. Szeroki wybór drinków i regionalnych piw w towarzystwie pysznych przekąsek zachęca, aby spędzić w tym miejscu nieco więcej czasu.

Mercure Marijampole jest 21. hotelem marki w Grupie Hotelowej Orbis. Goście mogą korzystać z oferty tej sieci w następujących miastach: Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Krynica Zdrój, Lublin, Mrągowo, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Racławice, Toruń, Warszawa, Wisła, Wrocław, Zakopane i Zamość.