PHH uhonorowany międzynarodową nagrodą za program Ambasador

fot. archiwum PHH

Polski Holding Hotelowy jako pierwsza polska firma hotelarska, otrzymał brązową nagrodę dla marki pracodawcy w międzynarodowym konkursie Employer Brand Management Awards 2023 (EBMA). Nagroda został przyzna w kategorii Best Brand Ambassador Program za wprowadzenie programu Ambasador dla pracowników.

Wśród laureatów nagród EBMA 2023 znalazły się m.in. takie firmy: Accenture, EY, TUI, Met Police, Circle K, Sanofi czy Jaguar. Finałowa gala odbyła się 21 września w Londynie. Laureaci z tak zwanej „short list” nie wiedzieli, jakie miejsce zajmą na podium. W kategorii, w której startował holding, brąz był potrójny i oprócz PHH nagrody otrzymały także firmy British Telecom i SAP.

Jak czytamy w oficjalnym uzasadnieniu jurorów: „Polski Holding Hotelowy zbudował markę pracodawcy, której celem jest uczynienie pracowników ambasadorami marki. Wewnętrzne zaangażowanie wzmocniło identyfikację i przywiązanie pracowników do marki pracodawcy, co jest dobrodziejstwem dla firmy, która działa w tak wymagającym sektorze hotelarsko-gastronomicznym”.

„Już sama nominacja była dla nas wyróżnieniem na międzynarodowej arenie, bo konkurowaliśmy z globalnymi firmami i z innymi branżami. Brąz był dla nas zaskoczeniem i ogromną radością. Ta nagroda pokazuje, że wybraliśmy dobrą drogę, aby budować zaangażowanie pracowników PHH w innowacyjny sposób. Wierzymy, że zaangażowany i autentycznie zmotywowany zespół stanowi największą wartość dla firmy. Jestem dumny z tego uznania naszej pracy i dedykuję tę nagrodę wszystkim pracownikom PHH. Gratuluję także wszystkim firmom, które znalazły się w gronie laureatów” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

„Ta nagroda dla Polskiego Holdingu Hotelowego jako pierwszej polskiej firmy hotelarskiej w Europie jeszcze bardziej pokazuje, że hotelarstwo to atrakcyjny sektor do rozwoju zawodowego. Tym bardziej więc zachęcamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza po ciężkim czasie covidu, aby spróbowali swoich sił w tym obszarze i nie bali się wracać do pracy w hotelach, by tutaj budować swoje kariery” – zaznacza prezes PHH.

Grupa PHH wraz z inteliRobots inwestują w sztuczną inteligencję. Ma to usprawnić funkcjonowanie usług hotelowych