PHH przeprowadzi modernizację hotelu Rycerski w Szczecinie

fot. materiały prasowe

Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego rusza z kolejną inwestycją – gruntowaną modernizacje przejdzie hotel Rycerski w Szczecinie, który stanie się nowoczesnym, butikowym hotelem.

Projekt przewiduje całkowitą modernizację wnętrz, w tym 31 pokoi, 2 apartamenty, lobby z recepcją i barem, restaurację, salę konferencyjną z foyer, kuchnię, ale także pomieszczenia administracyjne i socjalne. Obiekt zostanie wyposażony w klimatyzację, nową windę dla gości, a wszystkie instalacje zostaną wymienione.

“Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego konsekwentnie realizuje swój biznesplan, który obejmuje modernizacje większości posiadanych obiektów w całej Polsce. Dzięki  wybranej koncepcji projektowej hotel Rycerski w Szczecinie wprowadzi nową jakość i standard do swoich przestrzeni, które w pełni odpowiedzą na potrzeby naszych gości – mówi Agnieszka Łebska, dyrektor ds. technicznych i realizacji inwestycji Polskiego Holdingu Hotelowego.

Autorem koncepcji wnętrz jest Warszawskie Biuro Projektowe Miśkiewicz Design. Inwestor powierzył modernizację obiektu Konsorcjum INFINE-HRCA, którego uczestnicy mają duże doświadczenie przy realizacji podobnych inwestycji. Nowa odsłona wnętrz hotelu łączy w sobie nutę nowoczesności
i ducha historii obiektu. Charakteryzuje się wysmakowanym, lekkim eklektyzmem, industrializmem, zabawą kolorem i formą

Hotel Rycerski to kameralny obiekt, zlokalizowany w centrum Szczecina, który jest doskonałym wyborem zarówno dla osób podróżujących służbowo jak i turystycznie. Posiada saunę oraz parking
z 30 miejscami postojowymi.

Współpraca PHH z Fundacją PFR na rzecz Ukrainy