PHH partnerem 5. edycji projektu społecznego Samodzielni

fot. PHH

Polski Holding Hotelowy został Partnerem 5. edycji projektu społecznego Samodzielni, realizowanego przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju. W miniony weekend uczestnicy programu – wraz z opiekunami – gościli w Regent Warsaw Hotel.

Podczas zorganizowanej dla uczestników oraz opiekunów uroczystej kolacji Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Regent Warsaw Hotel, opowiedziała o hotelu oraz o zaangażowaniu Polskiego Holdingu Hotelowego w kolejną już edycję projektu. Zostały również wręczone certyfikaty ukończenia stażu przez trzech stażystów z IV edycji programu.

„Wspieranie projektu Samodzielni Fundacji PFR jest dla naszej firmy niezwykle ważne. Cieszymy się, że uczestnicy projektu zgłaszają chęć odbycia stażu w naszych hotelach. Życzymy im, aby wykorzystali ten czas jak najlepiej dla swojego rozwoju. Chcemy im pokazać, że jedną z możliwości wyboru ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

„Wszystkie osoby, które odbywały staż w naszym hotelu, wykonywały swoje obwiązki sumiennie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Wkraczanie w dorosłość to ważny i decydujący okres w życiu młodych ludzi, dlatego mamy szczerą nadzieję, że zaraziliśmy ich pasją do hotelarstwa i zwiążą swoja przyszłość właśnie z sektorem hospitality” – podkreśla Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Regent Warsaw Hotel.

Jakub, Marek i Mikołaj szkolili się w obszarze m.in. zadań realizowanych przez zespół ds. utrzymania czystości, zespół ds. obsługi klienta, w kuchni czy w sekcji restauracji Venti-tre. Pozytywna opinia opiekuna praktyk zaowocowała przedstawieniem oferty zatrudnienia, z której cała trójka skorzystała.

„Cieszę się, że otrzymałem możliwość odbycia stażu w hotelu Regent. Dzięki niemu poznałem obowiązki w różnych działach, nauczyłem się pracy w zespole oraz zdobyłem pierwsze doświadczenie zawodowe i ważny punkt w moim CV” – mówi stażystka Marek (obecnie pracownik działu bankietów w Regent Warsaw Hotel).