Pensjonat na wyłączność – sposób na kornawirusa

Pensjonat nad morzem dla rodziny
Sala z kominkiem w pensjonacie we Władysławowie/fot. Wojciech Kreft

Jeden z nadmorskich pensjonatów zaoferował pobyty na wyłączność dla osób, które nie chcą rezygnować z dodatkowych atrakcji hotelowych, a bezpieczeństwo i całkowitą izolację od innych traktują priorytetowo.

Od 4 maja otwarte będą hotele i inne miejsca noclegowe, oczywiście przy przestrzeganiu restrykcyjnych norm sanitarnych. Najpopularniejsze hotelowe atrakcje takie jak baseny czy sale zabaw będę w większości obiektów niedostępne, ze względu na wytyczne, które umożliwiają korzystanie z nich na wyłączność przez gości hotelu wspólnie zakwaterowanych

To skłoniło jeden z nadmorskich obiektów do pójścia o krok dalej – zaoferował pobyty na wyłączność. Pensjonat Wojciech we Władysławowie na swojej stronie internetowej zamieścił pakiet dla osób, które nie chcą rezygnować z dodatkowych atrakcji hotelowych, a bezpieczeństwo i całkowitą izolację od innych traktują priorytetowo.

Wojciech Kreft – zarządzający pensjonatem, powiedział: “Już w drugiej połowie maja zaprosimy na standardowe pobyty rodzinne w cenie od 1599 pln/rodzina/tydzień, jednak na najbliższe dni przygotowaliśmy ofertę dedykowaną dla osób poszukujących indywidualnych rozwiązań, dzięki którym cała rodzina będzie mogła beztrosko korzystać z atrakcji i wypocząć bez ograniczeń.”

Oferta jest skierowana do rodzin z małymi dziećmi
Plac zabaw w pensjonacie/fot. Wojciech Kreft

Oferta przygotowana jest dla rodzin lub bliskich znajomych, którzy zdecydują się na wspólne zakwaterowanie. Do dyspozycji gości udostępnione zostaną m.in.: przestronna sala zabaw dla dzieci (120 mkw); kreatywna Klockolandia, strefa saun, sala restauracyjna z kącikiem kominkowym, zewnętrzny plac zabaw, a także rowery.
Oferta jest limitowana i dostępna wyłączenie w dniach 5 – 16 maja.
www.pensjonat-wojciech.pl

Cały pensjonat dla całej rodziny
Sala restauracyjny w pensjonacie Wojciech/fot. Wojciech Kreft
Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center