Paweł Wojciechowski: transfer z Best Reisen do Exim Tours

fot. archiwum Exim Tours

Exim Tours liczy w najbliższym czasie na rozwój swojego produktu egzotycznego. Zajmować się nim będzie nowy menedżer – Paweł Wojciechowski. Priorytetowe kierunki to Mauritius i Zanzibar, ale także Aruba, Curacao, Indonezja oraz Wietnam.

Paweł Wojciechowski, absolwent Politechniki Białostockiej oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie swoją karierę w turystyce rozpoczął w roku 2008 w biurze Best Reisen.

Po kilku latach pracy został kierownikiem biura. W zakresie produktu odpowiadał m.in. za wiele egzotycznych kierunków takich jak Malediwy, Mauritius, Seszele, Sri Lanka, a także czarterowych. Agenci znają go ze szkoleń i prezentacji touroperatora.

“Po przeszło 13 latach pracy w biurze podróży Best Reisen Group przyszedł czas na zmiany. Każdy, kto pracuje w turystyce wie, że przywiązanie do tej branży jest bardzo duże. Chcąc się rozwijać i szukając nowych wyzwań analizowałem możliwości pracy u różnych touroperatorów. Podjąłem decyzję o dołączeniu do zespołu Exim Tours, ponieważ jest liderem branży pod wieloma względami i daje pracownikom dużo przestrzeni do wykazania się” – mówi Paweł Wojciechowski.

“Spotkałem tu zespół świetnych specjalistów i cieszę się, że teraz będę jego częścią. Mam nadzieję, że szybko wdrożę się w nowy model pracy, a także będę mógł wykorzystać w pełni swoje doświadczenie” – dodaje nowy manager w Exim Tours.

“Cenimy sobie wykwalifikowanych pracowników. Paweł do product manager z krwi i kości. Jesteśmy pewni, że będzie dużym wsparciem dla całego działu czarterów i egzotyki” – mówi Marcin Małysz, CEO Exim Tours Polska.

Exim Tours: wzrost sprzedaży w styczniu o 122 proc. rdr