Exim Tours: wzrost sprzedaży w styczniu o 122 proc. rdr

Biuro Podróży Exim Tours niedawno podsumowało rok 2022, a teraz zebrało wyniki za styczeń 2023. Sprzedaż w pierwszym miesiącu 2023 wzrosła o 122,64 proc. w porównaniu do ubiegłego roku.

“Mieliśmy bardzo dobry rok 2022 ale nie zwalniamy tempa i nasza sprzedaż ciągle rośnie” – mówi Damian Protosiewicz, kierownik sprzedaży Exim Tours.

“Najbardziej popularnymi kierunkami sprzedanymi w styczniu okazały się Malta, Hurghada oraz Pafos. Styczeń to miesiąc, który pobił rekord poprzedniego rekordu, który miał miejsce w maju 2022. Cieszymy się, że sprzedaż nadal jest na bardzo wysokim poziomie a wzrost jej wartości w pierwszych czterech tygodniach br. sięgnął 122,64 proc. w stosunku do takiego samego okresu w roku ubiegłym. Na PAX-ach ten wzrost sięga blisko 104 proc. – dodaje Protosiewicz.

“Rok 2023 to rok rozwoju i zmian. Czuję, że będzie przełomowy w firmie Exim. Szykują się zmiany technologiczne, które ułatwią pracę zarówno pracownikom Exim Tours jak i agentom. Klienci za to w łatwiejszy sposób dotrą do ofert na naszej stronie” – dodaje Dominika Jurkowska, manager marketingu.

Exim Tours jest częścią Grupy Der Touristik Group, która od ponad 20 lat tworzy jedną z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości a sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach.

Exim Tours rusza z kolejną rekrutacją