Park rozrywki Magiczne Ogrody ponownie najlepszą atrakcją dla dzieci

Magiczne Ogrody dzięki głosom internautów po raz kolejny wygrały w swoich kategoriach ranking na „Najlepszą atrakcję dla dzieci” i „Top atrakcje”. Coroczne głosowanie ma na celu pokazanie najciekawszych miejsc na turystycznej mapie Polski.
Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu Kazimierza i Janowca, gdzie znajduje się jeden z największych zamków dawnej Polski. Na 18 hektarach rośnie tu milion kwiatów, krzewów i drzew.
Wakacje dla Magicznych Ogrodów zaczęły się miejscem na podium. Dzięki głosom internautów po raz czwarty wygrały w swoich kategoriach rankingi „Najlepsza atrakcja dla dzieci” i „Top atrakcje”. Te coroczne głosowania organizatorzy oddają w ręce głosujących. Ich głównym celem jest pokazanie podróżnikom najlepszych i najpiękniejszych miejsc na turystycznej mapie Polski.
Najlepsza atrakcja dla dzieci, to ranking organizowany przez portal dziecko w podróży. Zaproponował on sześć kategorii, a Magiczne Ogrody zajęły pierwsze miejsce jako Bajeczne Miejsce. Natomiast Top Atrakcje nagradzają najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. Organizuje go portal i blog podróżniczy Polskie Szlaki. Wśród ośmiu kategorii, najlepszym parkiem rozrywki okazały się Magiczne Ogrody.
„Pragniemy bardzo podziękować za zaufanie, to prawdziwy zaszczyt znaleźć się w tak doborowym towarzystwie i być wybranym przez naszych gości. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz ich mile zaskoczymy” – mówi Kuba Grabski z Magicznych Ogrodów.
Zobacz, gdzie warto jechać: https://iamtourist.org/
POWIĄZANE WPISY
19 grudnia 2025
2. edycja Dolnośląskiego Forum Turystyki Zrównoważonej: dziedzictwo i tożsamość regionu w centrum uwagi
Blisko 100 uczestników spotkało się 15 grudnia w Świeradowie Zdroju podczas 2. edycji…
0 Komentarzy5 Minuty
19 grudnia 2025
Stworzono cyfrowe archiwum polskiej turystyki. Instytut Turystyki udostępnia 80 tys. zdigitalizowanych materiałów
Stowarzyszenie na Rzecz Badania, Rozwoju i Promocji Turystyki wraz z Instytutem Turystyki…
0 Komentarzy1 Minuty
19 grudnia 2025
Voucher na prywatne lekcje tańca z gwiazdami TVN na licytacji charytatywnej Gali Waszej Turystyki 2026
Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 9 stycznia 2026 roku,…
0 Komentarzy1 Minuty
19 grudnia 2025
CzechTourism Polska: Polacy coraz chętniej odwiedzają Czechy. Liczba pobytów wzrosła o 14,9 proc.
Rok 2025 przynosi zwiększoną aktywność polskich turystów w Czechach. Po trzech kwartałach…
0 Komentarzy2 Minuty
19 grudnia 2025
Mazury Zachodnie zimą – spokojna alternatywa dla zatłoczonych górskich kurortów
Mazury Zachodnie kojarzone są przede wszystkim z letnim wypoczynkiem nad jeziorami. Zimą…
0 Komentarzy4 Minuty
18 grudnia 2025
Costa Cruises stawia na partnerów. Polskie biura podróży wśród nagrodzonych
Costa Cruises zorganizowała dwa wydarzenia skierowane do partnerów i przedstawicieli…
0 Komentarzy2 Minuty
18 grudnia 2025
Turystyka bliska naturze. Lubuskie pasieki otwierają się na turystów
Turystyka ewoluuje w kierunku doświadczeń bliższych naturze i lokalnym tradycjom. Jednym…
0 Komentarzy4 Minuty
18 grudnia 2025
GTS Poland uruchamia nowe zimowe połączenie z Warszawy do Monastyru
GTS Poland poszerza ofertę czarterów do Tunezji i od 25 grudnia 2025 roku uruchamia nowe…
0 Komentarzy2 Minuty
18 grudnia 2025
Egzotyczny obraz Zosi Markowskiej na licytacji charytatywnej Gali Waszej Turystyki 2026
Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 9 stycznia 2026 roku,…
0 Komentarzy1 Minuty










