Otwarte trasy w Lufthansie z AnyWay Travel Pass

archiwum Lufthansy

Lufthansa właśnie przygotowała testową ofertę dla globtroterów „AnyWay Travel Pass” obejmującą kierunki międzykontynentalne.

Jedyne co musi zrobić pasażer, to wybrać miejsce startu i końca jego podróży, a także zakres dat rejsów na stronie lh-anywaytravelpass.com. Klient może następnie wybrać pomiędzy biletami na trasy z Berlina, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburga, Lipska, Monachium, Stuttgartu do: Bangkoku, Bombaju, Bostonu, Delhi, Dubaju, Hong Kongu, Los Angeles, Miami, Pekinu, Szanghaju i Tel Awiwu. Ceny za AnyWay Travel Pass zaczynają się od 179 euro, ich dostępność jest ograniczona. Rejsy odbywają się w klasie ekonomicznej, w cenie zawiera się jedna sztuka bagażu. Na kilka dni przed wylotem pasażer dowiaduje się dokąd poleci i kiedy dokładnie odbędzie się rejs. W każdym przypadku poleci z jednym z przewoźników Lufthansa Group – Austrian Airlines, Lufthansa lub Swiss. Oferta jest możliwa dzięki elastycznym i zharmonizowanym przepływom pasażerom przez cztery huby Lufthansa Group we Frankfurcie, Monachium, Wiedniu
i Zurychu.

Heike Birlenbach, Starszy Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży w Lufthansa Hub Airlines, powiedziała: „Dzięki AnyWay Travel Pass poszerzamy możliwości dla pasażerów z naszych czterech hubów, aby w pełni wykorzystać elastyczność oferty Lufthansa Group. Chcemy być liderem na rynku, testować innowacyjne pomysły i iść nowymi drogami. AnyWay Travel Pass jest tego dobrym przykładem.”

AnyWay Travel Pass można rezerwować od 23 października do 1 grudnia 2017 roku. Podróż musi się odbyć między 5 i 14 grudnia 2017, a 28 grudnia 2017 i 22 marca 2018 r. Na rejs wychodzący i powrotny muszą zostać zakupione osobne bilety. AnyWay Travel Pass jest bezzwrotny; nie ma możliwości zmiany daty lub trasy.