One Event zaprezentował się w Warszawie

One Event ma w swoim portfolio około 40 kierunków. /fot. Mieczysław Pawłowicz
One Event ma w swoim portfolio około 40 kierunków. /fot. Mieczysław Pawłowicz

Około 40 przedstawicieli biur podróży i agencji MICE poznało ofertę One Event na warsztatach prowadzonych w nieformalnej atmosferze.

Na zaproszenie firmy Travel Mind do Warszawy przyjechało 6 przedstawicieli One Event reprezentujących Grecję, Cypr, Argentynę, Peru, Brazylię, Kolumbię, Włochy, Hiszpanię i Portugalię. Grupę uzupełniła reprezentantka Hotelu Thanos. DMC z Niemiec z powodu strajku tamtejszych kolejarzy był obecny wirtualnie. Wydarzenie było połączeniem biznesowego workshopu z networkingiem w niesztampowym miejscu w luźnej, przyjaznej atmosferze. Zaproszenie przyjęło około 50 osób. Głównie touroperatorzy, agencje MICEi firmy zajmujące się segmentem luxury FIT.

,,Ponad 60 proc. naszej działalności to właśnie segment MICE – mówi Michał Maziarczyk, założyciel Travel Mind – W pierwszym roku jako nowa firma zrealizowaliśmy blisko 20 projektów MICE. Najwięcej zapytań i grup realizowanych jest z moim partnerami w Ameryce Południowej i Europie”

Jak przystało na specjalizację południowoamerykańską jedną z niespodzianek spotkania była degustacja 5 rumów z różnych stron Ameryki Łacińskiej. Dodatkowo zebrano datki na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.