Ogłoszenia branżowe na portalu WaszaTurystyka.pl

ogloszenia-branzowe-waszaturystyka
fot. Henryk Niestrój / Pixabay

Od dzisiaj pracodawcy z szeroko rozumianej branży turystycznej poszukujący pracowników, mogą to ogłaszać na naszym portalu, w nowej rubryce „Ogłoszenia branżowe”. Będziemy tam umieszczać również inne ogłoszenia, nie tylko dotyczące pracy.

Ostatnie kilkanaście miesięcy mocno zniszczyło (zmieniło) rynek pracy, nie tylko w branży turystycznej. Ale to ta branża została jako pierwsza dotknięta kryzysem, wiele jej sektorów zostało zamrożonych bardzo wcześnie. Pomoc Państwa nie wystarczyła, by ocalić wszystkie miejsca pracy. Prze pandemię i praktyczne zamknięcie turystyki, prace straciły tysiące osób. Wiele z nich zmieniło pracę, zaczęło swą ścieżkę zawodową od nowa. W samym hotelarstwie w Polsce odeszło lub zostało zwolnionych ponad 100 tysięcy osób. Zła sytuacja panowała w biurach podróży, transporcie turystycznym, w przemyśle spotkań i targowym.

Postępujący proces szczepień społeczeństwa, malejąca liczba zakażań, stopniowe poluzowania obostrzeń wprowadzonych przez rząd, powoduje ostrożny wzrost optymizmu. Hotele już w maju będą mogły na nowo przyjmować gości, podobnie muzea, atrakcje turystyczne i restauracje. Wzrasta zainteresowanie podróżami – na razie krajowymi – wracają klienci do biur podróży. Jest nadzieja, że latem Polacy będą masowo podróżować po Polsce i do innych krajów. Prawdopodobnie zaczną wreszcie do nas liczniej przyjeżdżać goście zagraniczni.
Do obsługi wszystkich potrzeba jest armia pracowników. A tych w wielu sektorach branży turystycznej brakuje.

Wychodzimy naprzeciw zainteresowaniu branży i uruchamiamy nową rubrykę „Ogłoszenia branżowe”.

Firmy z szeroko rozumianej branży turystycznej (m.in. biura podróży, przewoźnicy lądowi, wodni i powietrzni, hotelarze, samorządy, turystyczne izby gospodarcze, muzea, aquaparki i inne atrakcje turystyczne) będą mogły zamieszczać w niej ogłoszenia „dam pracę”, „sprzedam” lub „kupię” (autobus, sprzęt, „meble, obiekt), „proponuję współpracę” i inne.

Wierzymy, że wśród naszych Czytelników znajdują się osoby poszukujące pracy, ale i szukające pracy lub znające fachowców z branży szukających właśnie pracy. Nasza rubryka będzie dla nich swoistą giełdą pracy. Jeśli sami nie potrzebujecie pracowników, ale znacie potrzebujących lub szukających – dajcie im znać.

Ogłoszenia będą ukazywać się na stronie głównej portalu WaszaTurystyka.pl, na naszym Facebooku, Twitterze, Linkedin oraz w codziennym newsletterze.

Kontakt w sprawie ogłoszeń i cennik: [email protected]