Odmieniony Novotel Kraków Centrum

archiwum Novotel Centrum Kraków

1 marca zakończyła się hotelu Novotel Kraków Centrum. Obiekt całkowicie zmienił wystrój lobby, recepcji oraz baru, nadano im nowoczesny i funkcjonalny charakter zgodny ze światowymi standardami oraz wymogami marki. Wprowadzenie zmian powierzono architektom z biura projektowego Tremend. Prezentacja nowych wnętrz zbiegła się z rocznicą 12. urodzin hotelu.

Zgodnie z trendami dla marki Novotel „nowa generacja lobby” to wielofunkcyjna, atrakcyjnie wyposażona przestrzeń, która jest centralnym punktem i „duszą hotelu”. Połączenie bieli, brązu oraz zieleni w nowym lobby sprzyja tworzeniu atmosfery ciepła i gościnności. Ciekawym elementem tej przestrzeni są drewniane regały z książkami, które w zestawieniu z odpowiednim natężeniem oraz barwą światła tworzą przyjemne miejsce do odpoczynku. Panele podłogowe postanowiono zastąpić miękkimi dywanami w szarym kolorze.
W hotelu odnowiono i unowocześniono łącznie ponad 340 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnych. Zastosowano m.in. najnowsze technologie, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów.
W hotelu zmodernizowano również pokoje, które są dostępne w standardzie Executive. W każdym z nich znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, dostęp do Internetu Wi-Fi, mini-bar, sejf, ekspres do kawy Nespresso oraz stacje dokujące na iPhona i iPada.
Do dyspozycji gości oddano centrum rekreacji z basenem, jacuzzi, sauną i salą ćwiczeń. Z Centrum Wellness można skorzystać codziennie od 6.00 do 22.00.