Nowy Radisson Hotel Szklarska Poręba już otwarty

Nowy Radisson otwarty w Szklarskiej Porębie
Widok z Radissona w Szklarskiej Porębie/fot. archiwum Radisson

Obiekt otwarty 29 maja jest 19. hotelem w polskim portfolio Radisson Hotel Group obejmującym 5 marek – w tym Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson oraz Park Inn by Radisson.

Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje 104 stylowe pokoje i przestronne apartamenty, które zaprojektowano z myślą o podkreśleniu atmosfery tutejszych gór. Większość z nich posiada tarasy lub balkony, z których rozciąga się widok na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską

Restauracja à la carte Spice & Herb serwuje zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i potrawy inspirowane lokalną tradycją, pełne aromatów karkonoskich ziół. Ich uzupełnieniem są wina z polskich winnic.

Centrum Spa i Wellness oferuje basen z zewnętrzną zjeżdżalnią, całoroczne zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry, sauny i łaźnie, natrysk wrażeń, tepidarium, brodzik i zjeżdżalnię dla dzieci. W każdym z siedmiu gabinetów Wellness skorzystać można z oferty upiększających rytuałów na twarz i ceremonii na ciało. Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje całodobową, nowoczesną siłownię i Kids Club – strefę zabaw dla najmłodszych gości.

https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-resort-szklarska-poreba