Nowy Maison Sofia MGallery na turystycznej mapie Bułgarii

fot. Accor

Nowo otwarty w stolicy Bułgarii Maison Sofia MGallery, ze słonecznym ogrodem zaprasza gości do spędzenia urlopu w ciszy i spokoju. Lokalizacja na uboczu od tętniącego życiem centrum miasta ma gwarantować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Niespotykany dotąd w tym kraju hotel staje się zieloną oazą u bram miasta.

“Hotele MGallery tworzą unikalną kolekcję, która dzięki swojej doskonałości stanowi obietnicę pamiętnych chwil i przeżyć podczas każdego pobytu. Maison Sofia MGallery ze swoimi przytulnymi wnętrzami, sielskim otoczeniem i magiczną atmosferą kreuje szczególny charakter tego miejsca, w którym można poczuć się jak w domu. Fascynujący ogród z kojącym szumem wody pozwala każdemu otulić się spokojem i uciec od miejskiego hałasu. Jesteśmy pewni, że pobyt w naszym hotelu dostarczy gościom niezapomnianych i wspaniałych wspomnień” – powiedziała Ioannis Daskalantonakis, właścicielka Maison Sofia MGallery.

Dogodna lokalizacja i przestrzeń na biznesowe spotkania

Nowy hotel spełnia też potrzeby gości biznesowych, zapewniając im najwyższy poziom usług i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przeznaczone do spotkań biznesowych. Maison Sofia MGallery dysponuje dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi o powierzchni odpowiednio 100 mkw. i 43 mkw.

Na miłośników pysznego jedzenia czeka wyjątkowe menu hotelowej restauracji, która oferuje mieszankę kuchni bałkańskiej i śródziemnomorskiej połączonej z doskonałym wyborem bułgarskich win. Wnętrze restauracji jest eleganckie, pełne naturalnego światła i może pomieścić do 80 osób.

Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji – zaledwie 10 minut jazdy samochodem do centrum Sofii lub na lotnisko. Słynny Loven Park Forest dostępny jest w odległości krótkiego spaceru od najbliższej stacji metra i centrum handlowego Paradise Centre. Goście ceniący stoki narciarskie mogą dotrzeć do Vitosha Ski Center w zaledwie 30 minut.

Nowo otwarty Maison Sofia MGallery z szeroką gamą usług, wysokim poziomem dostarczania wrażeń, oferuje wszystko, czego potrzeba do wymarzonych wakacji. Obiekt zapewnia możliwość wypoczynku, a zarazem jest dogodną lokalizacją na biznesowe spotkanie, którą można zaimponować partnerom.

Pierwszy hotel MGallery w Bułgarii powstaje w Plovdiv