Nowi partnerzy konkursu filmowego “Kadry z Polski”

Do grona partnerów konkursu filmowego „Kadry z Polski” dołączył warszawski hotel Gordon, a kolejnym patronem medialnym został portal Nocowanie.pl. Kapituła wybierać będzie najlepsze filmy promocyjne, zgłaszane w dwóch kategoriach. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Warszawie.

Portal WaszaTurystyka.pl przeprowadza drugą edycję konkursu na film “Kadry z Polski”. Jego celem jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. Nagrody rzeczowe ufundują patroni, m.in. Polonus, Sun & Snow, Art-Media i księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl. Konkurs został objęty patronatem medialnym portalu Nocowanie.pl i Agencji Informacyjnej. Do grona partnerów dołączył też warszawski hotel Gordon.

Hotel Gordon

Hotel Gordon dysponuje 56 pokojami, znajduje się w południowo-zachodniej części Warszawy tuż przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina, Centrum Handlowym Janki i przy jednym z czterech najważniejszych ośrodków biznesowych stolicy. Wpisuje się w rozwój turystycznej Warszawy współpracując z Warszawską Organizacją Turystyczną. Troszczy się o rozwój polskiej i światowej kultury w ramach programu #GordonKultury. Goście mogą bezpłatnie oglądać najlepsze filmy i dokumenty oraz rozkoszować się muzyką na żywo w wykonaniu dyplomowanych muzyków z Polski i ze świata.

Nocowanie.pl

Nocowanie.pl to lider wśród polskich portali noclegowych, na rynku funkcjonuje od 2005 roku, w ofercie posiada blisko 50 tysięcy ofert noclegowych. Zespół ponad stu specjalistów ciągle stara się, aby planowanie wypoczynku było proste i przyjemne.

Do konkursu zaprosiliśmy twórców zawodowych oraz amatorów.

Filmy oceniane są w dwóch kategoriach:

1. “Mój region najpiękniejszy”

Długość filmu 180 – 300 sekund

Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości

Technika – dowolna

Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. “Smaczek regionu”

Długość filmu 60 – 180 sekund

Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp

Technika – dowolna Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: księgarnia podróżnicza ArtTravel.pl, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Nocowanie.pl, Hotel Gordon, Polonus, Sun & Snow i Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:

Marek Mazur – Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy redakcji rozrywki, kultury i widowisk artystycznych Programu1 kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zrealizował setki programów i relacji telewizyjnych;

Arkadiusz Bińczyk – wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media;

Juliusz Bolek – wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu;

Tomasz Brzozowski – prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti;

Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl;

Marcin Mączyński – sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.