Nowe kadry w sieci a&o

Od prawej: Leandro Rispoli – analityk rynku nieruchomości, Annabel Nowak – specjalistka ds. nieruchomości i James Simmonds – główny specjalista ds. inwestycji/fot. archiwum a&o

James Simmonds z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju sieci międzynarodowych hoteli został głównym specjalistą ds. inwestycji, zaś Annabel Nowak i Leandro Rispoli – nowymi członkami zespołu ds. nieruchomości.

Niskobudżetowa sieć hosteli a&o kontynuuje rozrzerzanie europejskiego zasięgu. W ciągu ostatnich dwóch lat firma otworzyła cztery nowe obiekty, lecz teraz tempo ekspansji ma być jeszcze większe.

James Simmonds, główny specjalista ds. inwestycji w a&o Hostels, powiedział: „Chcemy wciąż się rozwijać. Wielka Brytania, Włochy, Kraje Beneluksu i pozostałe kraje niemieckojęzyczne są naszym priorytetem.”

Oliver Winter, założyciel i dyrektor generalny a&o, podkreślił: „James Simmonds, wraz z nowym zespołem ds. nieruchomości, odpowiadają za skuteczną i szybką ekspansję sieci. Nie możemy się tego doczekać”.

James Simmonds od ponad 20 lat odnosi sukcesy przy rozwoju sieci międzynarodowy hoteli. Po pracy w londyńskich oddziałach Ernst&Young i Deloitte rozpoczął działalność na Bliskim Wschodzie – w Dubaju i Abu Dhabi. W luksusowej firmie hotelarskiej Rosewood, Anglik był odpowiedzialny za rozwój sieci w regionie Azji i Pacyfiku. Pytany o perspektywy rozwoju a&o, zaznaczył: „a&o to wyjątkowy produkt. Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem nabywania nieruchomości: możemy kupować lub wynajmować, dzięki czemu mamy wyraźną przewagę nad konkurencją”.

Simmonds wraz ze swoim zespołem chcą skoncentrować się na przejmowaniu istniejących już hoteli i hosteli, które będzie „można szybko przekształcić w a&o”.

Międzynarodowy zespół ekspertów ds. nieruchomości

Annabel Nowak studiowała zarządzanie w turystyce w Monachium i pracowała jako konsultantka hotelowa w berlińskiej firmie konsultingowej. Przez ostatnie cztery lata zajmowała także stanowisko w berlińskiej grupie hotelowej NH, będąc odpowiedzialną za rozwój i zarządzanie aktywami hoteli NH oraz ich ekspansję w Europie Środkowej, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nowak, specjalistka ds. nieruchomości w a&o, jest odpowiedzialna za rozwój sieci w regionie krajów niemieckojęzycznych, Francji, Krajach Beneluksu, Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

Po ukończeniu studiów w International Hotel Development w szwajcarskim Glion, Leandro Rispoli rozpoczął karierę jako analityk inwestycyjny w CBRE w Mediolanie. Brał udział w kilku znaczących transakcjach hotelowych, obejmujących kurorty wakacyjne i hotele biznesowe. Następnie pracował w Pradze, Londynie i Tulum (Meksyk). W a&o zajmuje stanowisko analityka rynku nieruchomości, wyszukując najlepszych lokalizacji a&o w całej Europie.

Nowe stanowisko w a&o: koordynator ds. talentów operacyjnych