Nowe kadry w sieci a&o

James Simmonds z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju sieci międzynarodowych hoteli został głównym specjalistą ds. inwestycji, zaś Annabel Nowak i Leandro Rispoli – nowymi członkami zespołu ds. nieruchomości.
Niskobudżetowa sieć hosteli a&o kontynuuje rozrzerzanie europejskiego zasięgu. W ciągu ostatnich dwóch lat firma otworzyła cztery nowe obiekty, lecz teraz tempo ekspansji ma być jeszcze większe.
James Simmonds, główny specjalista ds. inwestycji w a&o Hostels, powiedział: „Chcemy wciąż się rozwijać. Wielka Brytania, Włochy, Kraje Beneluksu i pozostałe kraje niemieckojęzyczne są naszym priorytetem.”
Oliver Winter, założyciel i dyrektor generalny a&o, podkreślił: „James Simmonds, wraz z nowym zespołem ds. nieruchomości, odpowiadają za skuteczną i szybką ekspansję sieci. Nie możemy się tego doczekać”.
James Simmonds od ponad 20 lat odnosi sukcesy przy rozwoju sieci międzynarodowy hoteli. Po pracy w londyńskich oddziałach Ernst&Young i Deloitte rozpoczął działalność na Bliskim Wschodzie – w Dubaju i Abu Dhabi. W luksusowej firmie hotelarskiej Rosewood, Anglik był odpowiedzialny za rozwój sieci w regionie Azji i Pacyfiku. Pytany o perspektywy rozwoju a&o, zaznaczył: „a&o to wyjątkowy produkt. Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem nabywania nieruchomości: możemy kupować lub wynajmować, dzięki czemu mamy wyraźną przewagę nad konkurencją”.
Simmonds wraz ze swoim zespołem chcą skoncentrować się na przejmowaniu istniejących już hoteli i hosteli, które będzie „można szybko przekształcić w a&o”.
Międzynarodowy zespół ekspertów ds. nieruchomości
Annabel Nowak studiowała zarządzanie w turystyce w Monachium i pracowała jako konsultantka hotelowa w berlińskiej firmie konsultingowej. Przez ostatnie cztery lata zajmowała także stanowisko w berlińskiej grupie hotelowej NH, będąc odpowiedzialną za rozwój i zarządzanie aktywami hoteli NH oraz ich ekspansję w Europie Środkowej, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nowak, specjalistka ds. nieruchomości w a&o, jest odpowiedzialna za rozwój sieci w regionie krajów niemieckojęzycznych, Francji, Krajach Beneluksu, Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.
Po ukończeniu studiów w International Hotel Development w szwajcarskim Glion, Leandro Rispoli rozpoczął karierę jako analityk inwestycyjny w CBRE w Mediolanie. Brał udział w kilku znaczących transakcjach hotelowych, obejmujących kurorty wakacyjne i hotele biznesowe. Następnie pracował w Pradze, Londynie i Tulum (Meksyk). W a&o zajmuje stanowisko analityka rynku nieruchomości, wyszukując najlepszych lokalizacji a&o w całej Europie.
Nowe stanowisko w a&o: koordynator ds. talentów operacyjnych
POWIĄZANE WPISY
8 grudnia 2023
Anex Tour: dwa razy więcej klientów w 2024
Blisko 750 osób z pięciu państw wzięło udział w workshopie Anex Tour w egipskim Sharm…
0 Komentarzy2 Minuty
7 grudnia 2023
PLL LOT uruchamiają nowe połączenie. Z Warszawy do Rijadu polecimy od 4 czerwca 2024
Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają nową trasę lotniczą do Rijadu, a bilety na tę…
0 Komentarzy3 Minuty
7 grudnia 2023
B&B Hotels: cztery nowe hotele i 40 proc. wzrost w Polsce w 2023 roku
Wdrożenie nowej strategii rozwoju, nowe hotele na mapie Polski, podjęcie dialogu z branżą…
0 Komentarzy5 Minuty
6 grudnia 2023
Bachledka otwiera sezon narciarski
Bachledka to kolejny ośrodek narciarski, który przyspiesza otwarcie sezonu. Można…
0 Komentarzy1 Minuty
6 grudnia 2023
Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski w piątek 8 grudnia
Szczyrk Mountain Resort zapowiada otwarcie sezonu narciarskiego w ten piątek, 8 grudnia.…
0 Komentarzy1 Minuty
5 grudnia 2023
Warszawska branża turystyczna solidarna z gdańską inicjatywą „Biskupia 33”
Członkowie Warszawskiej Organizacji Turystycznej wsparli projekt ,,Biskupia 33”. W dniach…
0 Komentarzy4 Minuty
5 grudnia 2023
Bezpłatny wyjazd z Airbnb. „Szukamy elfów do pracy na Poczcie Głównej Świętego Mikołaja“
W okolicach nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Poczta Główna Świętego Mikołaja w…
0 Komentarzy5 Minuty
4 grudnia 2023
Świąteczne wyjazdy Polaków
Polacy polubili świąteczne podróże. 27 proc. grudniowych rezerwacji zrobiono z ponad…
0 Komentarzy3 Minuty
1 grudnia 2023
Rekordowy rok 2023 Biura Podróży Sun & Fun
Biuro Podróży Sun &Fun przedstawiło ofertę na lato 2024 roku. Przy okazji pochwaliło się…
0 Komentarzy1 Minuty