Nowe stanowisko w a&o: koordynator ds. talentów operacyjnych

Fot.: a&o. Gerald Pupkes związany jest z a&o od 2012 roku. Główny menadżer a&o Dortmund zajął nowo utworzone stanowisko koordynatora ds. talentów operacyjnych w a&o.

Niemiecka sieć niskobudżetowych hosteli a&o utworzyła nowe stanowisko, aby jeszcze mocniej podkreślić znaczenie szkoleń i obecność praktykantów w rozwoju firmy. Od 1 marca Gerald Pupkes, główny menadżer a&o Dortmund, został koordynatorem operacyjnym ds. talentów, tym samym stając się osobą współpracującą z 81 stażystami z całej Europy.

Gerald Pupkes uważa, że w jego pracy najważniejsza jest współpraca i wymiana. Współpraca z instytucjami przemysłowo-handlowymi jest równie ważna, jak z partnerskimi hotelami. Firma a&o jest obecna na dziewięciu europejskich rynkach i stale się rozwija. Tylko to stwarza już ogromny potencjał szkoleniowy. W samych Niemczech berlińska grupa a&o do końca roku planuje zatrudnić około dziesięciu nowych specjalistów szkoleniowych.

„Dzięki nowemu stanowisku koordynatora ds. talentów operacyjnych chcemy podkreślić jakość naszych szkoleń oraz potencjału i zrównoważonego rozwoju w naszej branży” mówi Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels.

Kariera w a&o zaczyna się w Steigenberger

Gerald Pupkes przez prawie dekadę był związany ze Steigenberger, uczęszczając do wyższej szkoły zarządzania hotelami w Bad Reichenhall i szkoląc się na kierownika hotelu w Dortmundzie i Bad Homburg. Pracował w Steigenberger Duisburg oraz Holiday Inn Essen. W 2012 roku ukończył szkolenie z zarządzania hotelami w Wihoga Dortmund i od tego czasu zarządza obiektem a&o w Dortmundzie.

Czterdziesty obiekt a&o otwarty w Edynburgu