Czterdziesty obiekt a&o otwarty w Edynburgu

Logo sieci

W lipcu sieć hosteli a&o planuje otwarcie swojego czterdziestego obiektu. Po raz pierwszy hostel a&o powstanie w Wielkiej Brytanii, w stolicy Szkocji – Edynburgu.

Hostel będzie zlokalizowany w centralnej części Starego Miasta, a do dyspozycji gości będzie 131 pokoi z 610 łóżkami.

Oliver Winter, założyciel i dyrektor generalny a&o, powiedział: „Zakup dawnego hostelu Safestay oznacza kamień milowy w historii firmy. Edynburg to bajeczny kierunek! Bardzo się cieszymy, że właśnie tutaj możemy świętować nasz debiut w Wielkiej Brytanii i jednoczesne otwarcie czterdziestego a&o. Oznacza to, że berlińska sieć hosteli jest obecnie reprezentowana w 24 miastach i 9 krajach europejskich.
Covid spowolnił nas, ale nie zatrzymał – wykorzystaliśmy ten czas, aby jeszcze bardziej skupić się na wyszukiwaniu nowych obiektów”.

W ubiegłym roku otwarto trzy nowe hostele. Pierwsze w Warszawie i Budapeszcie, a jesienią – drugi obiekt a&o w Kopenhadze. Edynburg jest pierwszym nowym zakupem w 2021 roku. Florencja i Heidelbergiem to dwie kolejne lokalizacje. Firma coraz bardziej koncentruje się także na istniejących już nieruchomościach, np. w Glasgow, Londynie i Dublinie.