Nowa wersja aplikacji BedBooking od dzisiaj dostępna dla gestorów bazy noclegowej

fot. Bedbooking

Najnowsza wersja BedBooking na stronę internetową czyli Web App 2.9.8 od dzisiaj dostępna jest dla gestorów. Dzięki posiadaniu jednocześnie BedBooking i platformy Airbnb jest możliwość przesyłania obustronnie danych i przyspieszenia pracy właściciela obiektu noclegowego.

BedBooking sp. z o.o. powstało w 2012 roku w Świdnicy jako projekt systemu rezerwacyjnego dla obiektów noclegowych. Mobilny kalendarz rezerwacji jest produktem dla właścicieli apartamentów na wynajem, pensjonatów, hosteli, agroturystyki jak i niewielkich hoteli.

Co nowego w kolejnej wersji BedBooking Web App 2.9.8.?

  • synchronizacja automatyczna Airbnb i programu BedBooking włącza się już przy podłączeniu jednego pokoju
  • numery konta właściciela obiektu w podsumowaniu rezerwacji – zmiana prezentacji dla użytkownika BedBooking
  • przedpłata możliwa do skonfigurowania i wyświetlania – samodzielne ustawienia w systemie – dopracowanie modułu rezerwacji
  • dopracowanie funkcjonalności Widgeta na własną stronę internetową. Specjalny widżet (nakładka) od BedBooking umożliwia udostępnienie własnego kalendarza z rezerwacjami i opcję Zapytaj o dostępność. Taki widget można wstawić na stronę internetową lub wysyłać bezpośrednio link do klienta. Goście mogą samodzielnie sprawdzać dostępność terminów w danym obiekcie noclegowym.
  • automatyczne włączanie synchronizacji przy ponownym zakupie PREMIUM – BedBooking umożliwia zakup systemu wersji Free z 6 rezerwacjami miesięcznie bez opłat. Wersja FREE nie zawiera połączenia z Airbnb, dlatego system odłącza tą funkcję. Po ponownym zakupie PREMIUM, np na 6 miesięcy, wszystkie ustawienia z poprzedniego sezonu, automatycznie się synchronizują.
    .