Nowa dyrektor hotelu Moxy Poznań

archiwum PHH

Maja Bujnowska objęła stery w Moxy Poznań Airport, należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego. Hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.

Maja Bujnowska doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w trzygwiazdkowym hotelu MAT’S w Poznaniu, następnie w czterogwiazdkowym hotelu ILLON w Poznaniu. W latach 2012-2013 pracowała w firmie BVLGARI w Lyonie we Francji jako przedstawiciel marki. Do jej zadań należała skuteczna promocja marki luksusowej oraz jej produktów w wyselekcjonowanych punktach sprzedażowych w bezpośrednim kontakcie z klientem. Od października 2014 do lutego 2018 pracowała w Paryżu na stanowisku managera recepcji w trzygwiazdkowym Ibis Styles Paris Maine-Montparnasse, należącego do sieci Accor. Następnie od lutego do października ubiegłego roku sprawowała funkcję dyrektora obiektu Arty Paris Porte de Versailles Hip Hop Hotels w Paryżu. Do jej głównych obowiązków należało zarządzanie obiektem oraz jego rentownością, organizacja usługi hotelowej oraz powiązanych z nią usług uzupełniających, rozwój polityki handlowej obiektu, zarządzanie i współpraca z zespołem.

Hotel Moxy Poznań, znajdujący się tuż przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica, o powierzchni całkowitej ponad 5,3 tys. mkw., będzie oferował 120 pokoi, dysponował zapleczem gastronomicznym, salą spotkań, fitness clubem oraz parkingiem na 89 miejsc.

Ponadto inwestycja będzie idealnie zlokalizowana pod kątem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania. Charakter marki Moxy jest dostosowany do miasta, które promuje się jako innowacyjne i otwarte na młodych ludzi. Hotel w standardzie sieci Marriott w swoich rozwiązaniach projektanckich, będzie bezpośrednio nawiązywał do młodości, a także tradycji tego miejsca.