Norwegian Spirit przejdzie kompletną renowację

archiwum Norwegian Cruise Line

Statek Norwegian Spirit zawinie do suchego doku w Marsylii (Francja), gdzie pozostanie od stycznia do lutego 2020 roku i przejdzie kompleksową renowację obejmującą lokale restauracyjne, kabiny i powierzchnie ogólnodostępne.

Kompleksowy remont w ramach programu NorwegianEdge® opracowano po to, by podkreślić zobowiązanie firmy do ciągłego podwyższania standardów w całej flocie.

Statek NorwegianSpirit zawinie do suchego doku w Marsylii (Francja) 2 stycznia 2020 roku, kiedy to rozpocznie się wart wiele milionów dolarów kompleksowy remont, w ramach którego zostanie odświeżony każdy szczegół na pokładzie. Powstanie 14 nowych lokali, dodatkowe kabiny, podwojona zostanie powierzchnia Mandara Spa. Dzięki nowemu obliczu, a także najnowszym ulepszeniom wdrożonym w całej flocie, doświadczenia gości przejdą na całkiem nowy poziom.

Kevin Bubolz, dyrektor na Europę NorwegianCruise Line, powiedział: „W miarę wprowadzania do floty coraz bardziej innowacyjnych statków, takich jak Norwegian Encore, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu, bardziej niż kiedykolwiek dotąd zależy nam na tym, by nasi goście mieli dostęp do pełnej gamy innowacji i atrakcji nawet na starszych statkach, takich jak NorwegianSpirit. Wraz z naszą ekipą pracowników i utalentowanych architektów cieszymy się, że możemy zapewnić jeszcze bardziej intensywne doświadczenia na pokładzie NorwegianSpirit, statku, dzięki któremu wciąż będą powstawać piękne wspomnienia naszych gości z rejsów do najbardziej egzotycznych zakątków świata”.

Zmiany obejmują wprowadzenie nowych lokali restauracyjnych. Pojawi się główna jadalnia Taste; całodobowa jadalnia The Local Bar and Grill; Garden Café; oraz lokale na świeżym powietrzu: Great Outdoors Bar i WavesPool Bar. Na pokładzie NorwegianSpirit zadebiutuje ekskluzywna restauracja Bliss Ultra Lounge i SpinnakerLounge, w których na gości czeka nawet palarnia cygar – HumidorCigarLounge.

Ponadto firma ogłasza wprowadzenie OndabyScarpetta na pokładzie NorwegianSpirit, dołączając do portfolio cenionych restauracji Scarpetta w Nowym Jorku i Hamptons, N.Y., Miami; Las Vegas; Filadelfii; Newport, R.I .; Londynie; i na pokładzie Norwegian Encore debiutującego w listopadzie. Nazwa Scarpetta pochodzi od włoskiego wyrażenia „fare la scarpetta”, co oznacza delektowanie się posiłkiem do ostatniego kęsa. Onda, po włosku „fala” nada restauracji morskiego charakteru. Potwierdzając zaangażowanie firmy w zapewnianie wysokiej jakości posiłkówgoście będą cieszyć się bogatymi smakami, z których znana jest nowoczesna włoska restauracja, w tym wybór pięknie przygotowanych owoców morza.

Rozbudowane Mandara Spa zajmie powierzchnię aż ponad 650 metrów kwadratowych, gdzie pojawi się strefa relaksacyjna z podgrzewanymi leżakami, nowym pomieszczeniem z jacuzzi oraz sauną parową i obiektami o przeznaczeniu terapeutycznym. Kolejną nowością będzie Pulse Fitness Center, w którym goście mogą kontynuować lub rozpocząć przygodę z fitnessem.

NorwegianSpirit opuści suchy dok w lutym 2020 roku, by zabrać kolejnych gości na rejsy do najbardziej lubianych miejsc na świecie. Zawinie aż do 10 nowych portów. Jako pierwszy statek w naszej flocie odwiedzi Bali (CelukanBawang), Dżakartę i Surabaję w Indonezji; Beppu, Kumamoto, Nagoję i Tokio w Japonii; stolicę Tajwanu, Tajpej (Keelung) oraz Rangun w Mjanmie.

Po dwóch trwających 20 dni egzotycznych rejsach: z Rzymu (Civitavecchia) do Grecji, Izraela, Egiptu i Abu Dhabi oraz z Dubaju na Seszele, Madagaskar i do Południowej Afryki, NorwegianSpirit wybierze się na kolejne trasy: z Singapuru do południowo-wschodniej Azji, Chin i Japonii, do Hong Kongu (Chiny) oraz do Tokio i Jokohamy w Japonii, a wszystko to do końca roku 2020.