Nocowanie.pl pomaga właścicielom obiektów z obszaru objętego stanem wyjątkowym

Ważna akcja portalu rezerwacyjnego

Portal Nocowanie.pl okazuje solidarność z właścicielami obiektów noclegowych, którzy prowadzą swoje biznesy w tym newralgicznym obecnie obszarze i przedłuża ważność abonamentów gratis do końca stanu wyjątkowego.

Stan wyjątkowy przy granicy z Białorusią zostanie przedłużony o następne 60 dni. Stan wyjątkowy obowiązuje od 2 września 2021 roku, wprowadzono go przy granicy z Białorusią, na terenie województw lubelskiego i podlaskiego. Objęto nim aż 183 miejscowości, wśród których znalazła się lubiana przez turystów Białowieża, Kruszyniany oraz Włodawa.

Tomasz Machała, prezes zarządu Nocowanie.pl, powiedział: „Wszystkim klientom w pasie stanu nadzwyczajnego przedłużamy ważność abonamentów gratis do końca stanu wyjątkowego, czyli na co najmniej 3 miesiące, a jak trzeba będzie, to dłużej. Ci ludzie nie mogą teraz prowadzić biznesu, nie mogą przyjmować gości. Naszą rolą jako ich partnera biznesowego, jest wyciągnąć rękę w trudnym momencie.”

To nie pierwszy gest solidarności, który Nocowanie.pl wykonuje wobec swoich klientów. Podobną inicjatywą wykazał się podczas pierwszej fali pandemii, przedłużając abonamenty aż do momentu zniesienia zakazu wynajmowania noclegów.

Nocowanie.pl: ponad połowa obiektów akceptujących bon turystyczny znajduje się nad morzem