Niemcy ponownie zapraszają do siebie

Niemcy ponownie zapraszają do siebie
Nowa kampania DZT

Po ponownym otwarciu granic, które nastąpiło w większości krajów europejskich, Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) rozpoczyna kampanię “Germany – Dreams Become Reality” (Niemcy – marzenia stają się rzeczywistością). Tym samym, po trzech miesiącach lockdownu w Europie, DZT znów zaprasza do spędzenia letnich wakacji w Niemczech.

Petra Hedorfer, prezes zarządu DZT, powiedziała: “Tą kampanią wprowadzamy silny impuls na nasze europejskie rynki źródłowe uwzględniając przywrócenie swobody podróżowania w Europie. Klienci, po doświadczeniach pandemii, mają inne niż wcześniej wymagania co do jakości, wartości i zrównoważonego rozwoju.”

Podstrona kampanii „Germany – Dreams Become Reality” działa jako platforma informacyjna. Strona inspiruje zdjęciami i tekstami, prezentując atrakcje turystyczne położone poza utartymi szlakami, zamki i pałace, szlaki piesze i rowerowe, ciekawostki kulinarne oraz najpiękniejsze turystyczne trasy samochodowe po Niemczech.
W ramach kampanii przewidziano reklamę internetową, newslettery i aktywność w mediach społecznościowych.
Wszystkie elementy kampanii powiązane zostały wspólnym hasztagiem #GermanyAwaitsYou.

Na kanale Youtube oraz na podstronie DZT znajdzie się też krótki film stworzony na potrzeby kampanii i obrazujący bogatą i różnorodną ofertą turystyczną Niemiec.

W drugiej połowie roku DZT będzie kontynuować działania marketingowe skierowane do klientów indywidualnych. Ponadto DZT na bieżąco informuje swoich partnerów z branży międzynarodowych usług turystycznych, a szczególnie tych zainteresowanych podróżami do Niemiec o aktualnym stanie pandemii, prowadzonej działalności DZT, zaś partnerów lokalnych o obecnej sytuacji na 15 najważniejszych rynkach źródłowych