Nekera będzie latać z Radomia do Bułgarii

Nekera
Nekera

W ramach przedsprzedaży oferty na sezon Lato 2023 Nekera zaoferowała samolotowe połączenie czarterowe z Radomia do Bułgarii. Pierwsze loty zaplanowano na maj 2023 roku, ale kupować można już dzisiaj. Lot nad bułgarskie Morze Czarne trwa około 1 godz. i 40 min.

Na miejscu klienci mają do wyboru ok. 140 hoteli, zlokalizowanych w najpopularniejszych kurortach takich jak Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Albena, Nessebar, Arkutino, Duni, Primorsko czy Sveti Konstantin. W cenę każdego pakietu wakacyjnego wliczony jest także transfer pomiędzy lotniskiem i hotelem oraz opieka polskiego rezydenta i ubezpieczenie.

Dla wcześnie rezerwujących wakacje z Radomia organizator przygotował dużo atrakcyjnych promocji, np. zaliczka dzisiaj wynosi tylko 5 proc. ceny, a resztę Klienci dopłacą dopiero 30 dni przed wylotem. Promocyjne ceny za tygodniowy pobyt w Słonecznym Brzegu, z wylotem z Radomia w 3*** hotelu ze śniadaniami w czerwcu 2023 zaczynają się już od 1999 zł za osobę.

Maciej Nykiel, prezes Nekery, powiedział: „Nasz samolot będzie latał a trasie: RDO-BOJ-RDO (Radom – Burgas – Radom) od maja do września 2023 r. Dostępne są zarówno same przeloty, jak i kompletne wczasy, zawierające oprócz lotu pobyty w hotelach, transfery z lotniska do czarnomorskich kurortów wakacyjnych, wycieczki oraz opiekę polskiego rezydenta na miejscu. Nekera jako polski touroperator zapewni kompleksową obsługę całości tej turystycznej operacji z Radomia. Mamy już pierwsze sprzedaże na te rejsy: Klientami są jak na razie rodziny z małymi dziećmi z Kielc, Radomia i Warszawy.”

Stanisław Wojtera, prezes PPL, podkreślił: „Nekera jest naszym sprawdzonym partnerem. Wspólnie prowadziliśmy projekt dotyczący spędzania wakacji w Polsce – współpraca układała się doskonale. To dobry prognostyk na przyszłość. Dziękujemy za zaufanie i uruchomienie oferty wycieczkowej z lotniska w Radomiu. Jestem przekonany, że bardzo szybko znajdziemy klientów, którzy chętnie skorzystają z możliwości podróży z Lotniska Warszawa-Radom.”

Maciej Nykiel dodał: „Miałem okazję osobiście wizytować Lotnisko w maju 2022 roku i jestem pod wielkim wrażeniem jego wielkości, skali postępu i zaawansowania prac, a także biznesowej wizji rozwoju zaprezentowanej przez PPL. Nekera już w maju 2022 zorganizowała prezentację dla agentów z Radomia na terminalu jeszcze w budowie: spotkała się ona z entuzjastycznym przyjęciem radomskich biur podróży.”

Itaka: latem będziemy latać z Radomia dziesięć razy w tygodniu