Nasza tegoroczna rentowność będzie dziesięciokrotnie wyższa od tej w 2019 [PODCAST #35]

podcast-slawomir-szulc exim

To był dla Exim Tour wyjątkowy dobry rok. Już do 12 listopada odnotowaliśmy o 3 proc. więcej klientów niż w całym, bardzo dobrym przecież roku 2019. A jeszcze mamy przed sobą kilka tygodni sprzedaży, więc ten wynik będzie jeszcze lepszy – mówi w rozmowie z redakcją WaszaTurystyka.pl, Sławomir Szulc, prezes biura Exim Tours.

W 2021 roku zmieniła się bardzo, w porównaniu do lat ubiegłych, struktura sprzedaży produktu – blisko 80 proc. stanowiły pakiety dynamiczne.

Najlepiej w tym roku sprzedawała nam się Hiszpania. Bardzo dobre wyniki osiągnęliśmy w Egipcie – to całoroczny kierunek i do tego przez wszystkie miesiące prowadzący stabilną politykę covidową i w związku z tym nie wzbudzający żadnych obaw. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie podobnie stabilna sytuacja będzie panować w Tunezji i ona wróci na swoją mocna pozycję wśród kierunków przez nas sprzedawanych.

W najbliższych sezonach zdecydowanie wejdziemy na rynek z oferta hoteli na wyłączność.

Ofertę polską będziemy sprzedawać również w przyszłych sezonach. Klienci przyzwyczaili się do tego, że produkt polski można z powodzeniem kupować w biurach podróży.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast