Na wyspie Palm Jumeirah otwarto taras widokowy 250 metrów nad ziemią

Na tarasie widokowym The View znajdującym się na słynnej wyspie Palm Jumeirah otwarto drugą platformę obserwacyjną. The Next Level to prywatny salon usytuowany na dachu budynku The Palm Tower, z zewnętrznym tarasem, z którego rozpościera się panoramiczny widok na wyspę, Zatokę Arabską i miasto. Taras położony jest na wysokości 250 metrów nad ziemią i jest najwyższym punktem widokowym na Palm Jumeirah.

Ceny biletów dla dorosłych zaczynają się od 175 dirhamów i 120 dirhamów dla dzieci (od 4 do 12 lat). W tej cenie biletu można odwiedzić taras na 52 i 54 piętrze oraz indywidualnie zwiedzić budynek.

Można też skorzystać z pakietu VIP, którego cena zaczyna się od 325 dirhamów dla osób dorosłych i 145 dirhamów dla dzieci (od 4 do 12 roku życia). Pakiet obejmuje wejście poza kolejką, dostęp do tarasów widokowych The View i The Next Level, wycieczkę z przewodnikiem oraz dostęp do salonu VIP, w którym serwowane są rozmaite napoje, arabskie słodycze i przekąski.

„Nakheel nadal pokonuje granice w budownictwie i wprowadza unikalne, bijące rekordy popularności koncepcje, wyróżniające Dubaj jako światowej sławy destynację. Po ogromnym sukcesie The View at The Palm, otwartym w kwietniu ubiegłego roku, jesteśmy dumni, że możemy zrobić kolejny krok i udostępnić gościom The Next Level, tym samym dodając go do listy obowiązkowych atrakcji w emiracie. Nie możemy się doczekać, aby powitać pierwszych odwiedzających, prezentując im inżynieryjne arcydzieło, jakim jest Palm Jumeirah” – powiedział Omar Khoory, dyrektor ds. zasobów Nakheel.

Nowa platforma widokowa The Next Level jest promowana przez Zahrę Lari, emiracką łyżwiarkę figurową, będącą jedyną międzynarodową zawodniczką na Bliskim Wschodzie. W spocie reklamowym taras widokowy został tymczasowo przekształcony w lodowisko: Zahra Lari wyskakuje z helikoptera i prezentuje niesamowite akrobacje, tańce i obroty na najwyższym punkcie widokowym Palm Jumeirah. Film promocyjny można obejrzeć tutaj.

The View at The Palm jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00–22:00, a od piątku do niedzieli w godzinach 9:00–12:00. Bilety można kupić na stronie www.theviewpalm.ae lub w kasie biletowej, znajdującej się obok Starbucksa i sklepu z pamiątkami. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w The Next Level, zaleca się zakup biletów z wyprzedzeniem.

Dubai Parks and Resorts: otwarcie hotelu Legoland