MSC Cruises – będzie nowa trasa po Karaibach

archiwum MSC Cruises

W sezonie zimowym 2015/16 statek „Opera” linii MSC Cruises będzie pływał na trasie Hawana – Jamajka – Kajmany – Meksyk – Hawana.

Odrestaurowany wycieczkowiec może zabrać na pokład 2 100 pasażerów i pierwotnie miał pływać między Kanarami, Maderą i Marokiem.
W programie rejsu karaibskiego są również dwa i pół dnia pobytu w Hawanie.

Gianni Onorato, prezes MSC, powiedział: „Jesteśmy dumni, że możemy udostępnić tak ekscytującą nową destynację naszym gościom. Do tego chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracowali z nami w ciągu tych ostatnich kilku miesięcy, aby było to możliwe”.

Sprzedaż na rejs inauguracyjny i pozostałe rozpoczęła się w czwartek 9 lipca. Tygodniowe rejsy są dostępne w pakietach z przelotem m.in. z Hiszpanii, Włoch, Francji, Niemiec a także z Kanady, Brazylii i Argentyny.
W świadczeniu lokalnych usług oraz organizacji wycieczek fakultatywnych partnerować MSC będzie Cubanacan, agencja z ponad 20 letnim doświadczeniem, odznaczająca się profesjonalizmem i wysoką jakością usług.
Pierwszy rejs po Karaibach rozpocznie się 22 grudnia 2015. MSC Opera przypłynie na Kubę z Genui, skąd wypłynie 2 grudnia. Po sezonie zimowym Msc Opera opuści Havanę 12 kwietnia 2016 i popłynie w kierunku Europy. Ten transatlantycki rejs zakończy 7 maja w Warnemünde