MROT: 16 marca premiera nowego projektu. Wesprze rozwój produktów i marek turystycznych w regionie

fot. pixabay

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna chcąc wesprzeć branżę turystyczną opracowała nowy projekt, którego celem jest ułatwienie pracy w zakresie kreowania ofert turystycznych. Jego premiera odbędzie się podczas targów ITTF w Warszawie.

MROT przygotowała nową propozycję dla członków i innych partnerów, którzy będą chcieli rozwijać swoje pomysły i inicjatywy służące przyciągnięciu odwiedzających i turystów do regionu. Dotyczyć ona będzie przede wszystkim nowych ofert, ale może też wspierać rozwój już istniejących poprzez dodanie nowej ciekawszej formuły.

Podczas spotkania, które odbędzie się na targach ITTF w Warszawie, zaprezentowane zostaną szczegóły nowego programu. Wsparcie ma mieć wymiar praktyczny, dostosowany do danego miejsca czy produktu turystycznego, czy też pomysłu na inicjatywy, które docelowo wzbogacą ofertę turystyczną Mazowsza.

Szczegóły nowego pomysłu na wsparcie przez MROT rozwoju oferty turystycznej regionu zostaną ujawnione podczas konferencji prasowej 16 marca 2023 o godz. 12:30 podczas Targów Turystycznych ITTF w Pałacu Kultury i Nauki w sali Mickiewicza.

“Kreatywność, współpraca i integracja to najważniejsze wartości, którymi będziemy kierować się, wspierając naszych członków. Nasze działania będą oparte na aktualnej wiedzy ekspertów i praktyków. Będziemy inspirować, wspierać i pobudzać kreatywność członków MROT. Zależy nam na rozwoju oferty mazowieckich doświadczeń odpowiadających oczekiwaniom turystów z Polski i zagranicy” – mówi Izabela Stelmańska, prezeska zarządu MROT.