Mouzenidis Travel: zimą stawiamy na Gruzję i Bułgarię

AG

Nowe trzy kierunki w Grecji oraz Bułgarię, Cypr i Gruzję wprowadza do swojej oferty na 2019 rok biuro Mouzenidis Travel.

Podczas warszawskiego spotkania z agentami, szefostwo tour operatora przedstawiło filozofię firmy i ofertę na przyszły sezon.

Georgios Vafidis, dyrektor generalny podkreślił siłę Mouzenidis Group. Sprowadziła ona do Grecji w ubiegłym roku 550 tysięcy turystów, oferuje miejsca w 2,5 tys. hoteli w całej Grecji, zatrudnia 2 tysiące pracowników w 18 krajach. Jest to największy holding turystyczny w całej Grecji.

Georgios Vafidis przedstawił największe zalety odróżniające touroperatora od innych firm na rynku polskim.

Po pierwsze, to własna linia lotnicza. Ellinair to linia regularna. Dla klientów oznacza to m.in. stałe i dobre godziny wylotów (między godz. 10:00 a 12:00), poczęstunki na okładzie samolotu, napoje w cenie przelotu, liniowe zasady na lotniskach, bezpłatny bagaż 20+5 kg dla każdego pasażera oraz 10 kg dla dziecka.

Po drugie – własna flota autokarowa. Nowe autokary i busy z WiFi na pokładzie

Po trzecie – własne hotele. W tym 9 hotel BOMO od 3* do 4+*. Znajdują się one na Krecie (1), Chalkidiki (3), Riwierze Olimpijskiej (1), w Atenach i Evii (3) oraz w Kavali.

Oferta hoteli jest szeroka, większość z nich ma bezpłatny dostęp do WiFi.

Oprócz tradycyjnej oferty turystycznej, Mouzenidis Group oferuje również pośrednictwo w wynajmie lub kupnie domów i willi w Grecji, organizację ślubów i wesel oraz MICE.

Artur Rezner, dyrektor sprzedaży przedstawił warunki promocyjne oraz nowości w ofercie 2019. Najważniejsza część oferty znalazł się w nowym katalogu drukowanym, który dostępny jest także w wersji online.

Artur Rezner podkreślił: „Powoli wychodzimy z Grecji. Oczywiście będzie ona nadal naszym głównym kierunkiem, ale rozszerzamy naszą ofertę o nie mniej atrakcyjne destynacje. Rozpoczynamy loty z Warszawy do Gruzji, Bułgarii (tylko wyjazdy narciarskie), na Cypr. Z Wrocławia będziemy latać na Kretę, Chalkidiki oraz Thassos, zaś z Poznania – na Zakyntos. Co ważne, wydłużamy sezon – w przyszłym roku wyloty zaczynamy już od początku maja.”

Mouzenidis Travel w przyszłym sezonie będzie oferował: produkty oparte na czarterach (Ellinair), produkty oparte na dynamicznych pakietach, majowe pakiety dynamiczne, dojazd własny oraz same przeloty. Wyloty odbywać się będą z Warszawy (9 kierunków greckich, Bułgaria, Cypr i Gruzja) oraz Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia

Gruzja i narty

Jeśli chodzi o Gruzję, to poza wyjazdami narciarskimi, Mouzenidis proponuje wycieczki kulinarne. To 5 lub 7 dniowe imprezy, w trakcie których klienci podróżują od Tbilisi do granicy z Azerbejdżanem, zwiedzają winnice oraz najważniejsze zabytki Gruzji a wieczorami uczestniczą w biesiadach. Cena imprezy – od 2099 zł.

Na narty do Gruzji można z biurem pojechać na dwa sposoby. Pierwszy, to wyjazd na Kaukaz połączony ze zwiedzaniem stolicy kraju. Narciarze mają do dyspozycji 33 kilometry tras narciarskich a zaletami są: nowe hotele i ceny. Karnet 7-dniowy na wyciągi kosztuje zaledwie 300 zł, tyle samo wypożyczenie sprzętu narciarskiego na cały pobyt. Ceny pobytu zaczynają się od 2350 zł

Bardziej wymagający narciarze będą mogli w najbliższym sezonie skorzystać z oferty w Bułgarii. W Bańsko czeka na nich 70 km tras zjazdowych i hotele 4* z ofertą all inclusive. Ceny imprez od 1135 zł (dojazd własny) i 1960 zł przelot).

Na Cyprze Mouzenidis oferuje wypoczynek we wszystkich najważniejszych regionach nadmorskich, od Protaras i Ayia Napy na wschodzie wyspy, przez Larnakę i Limassol aż po Pafos.