Ministerstwo Rozwoju objęło Honorowym Patronatem VII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp Ministerstwa Rozwoju
Logotyp Ministerstwa Rozwoju

VII Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 22 kwietnia w Hydropilis we Wrocławiu. Impreza została objęta Patronatem Honorowym przez Ministerstwo Rozwoju.

Oczywiście, Patronat to nie całe zaangażowanie resortu w Forum. W debacie System promocji turystycznej do zmiany natychmiast – niekończąca się opowieść” weźmie udzaił mocna ekipa Ministerstwa Rozwoju: Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister odpowiedzialny za turystykę, Rafał Szlachta, dyrektor departamentu turystyki I Dominik Borek wicedyrektor departamentu turystyki.
Program całego Forum podzielony został na trzy sesje: Czy warto promować turystykę ekologiczną?, Jak promować kierunek turystyczny w filmach? Jak przyciągnąć turystów na Dolny Śląsk? Jednym z punktów tej ostatniej sesji będzie debata “System promocji turystycznej do zmiany natychmiast – niekończąca się opowieść”.

Ważne tematy

Chcemy po raz kolejny przedyskutować w gronie fachowców najważniejsze problemy I wyzwania stojące przed projektantami pracującymi nad ustawa o Polskiej Organizacji Turystycznej. Debata będzie okazją do spotkania I wysłuchania, co na ten temat ma nowy wiceminister w Ministerstwie Rozwoju odpowiedzialny nie tylko za turystykę, ale I za promocję polskiej marki.

Ważni rozmówcy

W debacie podczas VII Forum Promocji Turystycznej wezmą udział także: Piotr Wnukowicz, Dyrektor Wydziału Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego,. Wojciech Fedyk, ekspert w zakresie biznesu turystycznego, promocji i zarządzania w turystyce, Jarosław Lichacy, prezes Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych, Marek Migdal, prezes Forum Turystyki Regionów, Sylwia Osojca-Kozłowska, kierownik Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Pełny program i rejestracja TUTAJ