Michał Kolankiewicz dyrektorem sprzedaży i marketingu w Sun&Snow

materiały prasowe

Dyrektorem sprzedaży i marketingu w największej sieci apartamentów w Polsce Sun&Snow został Michał Kolankiewicz, związany ostatnio z Grupą Uzdrowiska Polskie (m.in. Uzdrowisko Konstancin oraz Uzdrowisko Nałęczów).

Michał Kolankiewicz jest absolwentem wydziału turystyki i rekreacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowo wydziału zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od 20 lat działa w branży hotelarskiej. Przez osiem lat związany był siecią hoteli i biur podróży Gromada – karierę rozpoczął w dziale konferencji i marketingu Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie, następnie jako kierownik działu marketingu w centrali firmy.

W latach 2007 – 2016 koordynował działania związane z marketingiem i sprzedażą w centrali spółki Geovita – sieci 14 ośrodków i hoteli na terenie Polski.

Ostatnie 20 miesięcy pracował jako kierownik biura marketingu na rzecz Uzdrowisk Polskich – Uzdrowiska Konstancin Zdrój oraz Uzdrowiska Nałęczów.

Jego pasje to podróże po Polsce, marketing internetowy w hotelarstwie i turystyce, fotografia, historia Polski w 20-leciu między wojennym oraz II wojna światowa. W wolnym czasie lubi pływać, jeździć na rowerze, fotografować i poszerzać wiedzę o polskiej turystyce.

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A.