MerlinX Partnerem XI Forum Promocji Turystycznej

MerlinX

Już za 62 dni, 12 października w Terminalu Lotniska w Radomiu odbędzie się XI Forum Promocji Turystycznej. Partnerem imprezy jest MerlinX, wrocławska firma technologiczna znana ze stworzenia wiodącego na polskim rynku systemu rezerwacyjnego.

MerlinX to znany wśród polskich firm turystycznych system rezerwacyjny stworzony przez firmę Elektroniczne Systemy Sprzedaży sp. z o.o. W ubiegłym roku MerlinX, przeszedł na nowatorską technologię React. Korzystają z niej internetowi giganci, których produktów firmy turystyczne używają na co dzień. Dzięki nowym rozwiązaniom system Merlinx stał się bardziej przyjazny – a biura podróży zyskały możliwość konfigurowania aplikacji pod swoje potrzeby. React umożliwił też optymalizację systemu w szybko zmieniającym się środowisku internetowym.

MerlinX po raz kolejny jest Partnerem najważniejszej imprezy w polskiej branży turystycznej.

Czas i miejsce Forum: 12 października 2022 roku, Terminal Lotniska w Radomiu

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotymi Partnerami są: Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW, Województwo Podkarpackie

Partnerami są: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada”, MerlinX, Tourist Polska

Patronami są: AM Art Media Agencja PR, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Program i rejestracja TUTAJ

Gromada Partnerem XI Forum Promocji Turystycznej