Mercure Wiązowna Brant przyjmuje pierwszych gości

Hotel Brant/fot. archiwum Accor

Hotel Brant Warszawa Wiązowna dołączył do rodziny hoteli Mercure w grudniu ubiegłego roku, zasilając segment midscale Grupy Accor. Podwarszawski hotel, którego współwłaścicielem jest znany aktor Kuba Wesołowski, jako Mercure otworzył drzwi dla gości.

Oferujący 60 przestronnych, komfortowych i luksusowych pokoi Mercure Wiązowna Brant otworzył drzwi dla pierwszych gości. Zlokalizowany w malowniczej i urokliwej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego to dobre miejsce dla wszystkich szukających chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Lidia Zosowska dyrektor Hotelu z Mercure Wiązowna Brant, powiedziała: „Cieszymy się, że wraz z sezonem wiosennym w pełni możemy otworzyć drzwi naszego hotelu dla gości. Hotel Mercure Wiązowna Brant doskonale wpisuje się w charakter marki, pozwalając gościom w pełni odkryć charakter miejsca, w jakim się znajduje. Malownicze otoczenie pełnego zieleni parku krajobrazowego pozwala wypocząć z daleka od ruchliwego miasta. Obecność przyrody pomaga każdemu z dystansem spojrzeć na codzienne sprawy, a park stwarza nieograniczone możliwości spełnienia wolnego czasu. Co więcej, zielona okolica hotelu to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także zachęta do zorganizowania pikniku rodzinnego czy wypadu ze znajomymi lub najbliższymi. Wierzymy, że nasz hotel zapewni wszystkim taką formę relaksu, jakiej dokładnie potrzebują.”

Poza przestronnymi i klimatyzowanymi pokojami, liczącymi w sumie 150 miejsc noclegowych, hotel oferuje gościom klimatyczny bar i restaurację pełną smaku. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji Strefę Activ, na którą składa się hektar zielonej polany oraz 3ha lasu. W obrębie tej przestrzeni znalazły się: boisko do siatkówki plażowej, ścieżki biegowe oraz rustykalna altana z miejscem na ognisko. Z kolei goście poszukujący pełnego relaksu mogą skorzystać z bogatej strefy saun. W hotelu nie zabrakło także przestrzeni konferencyjnej, liczącej w sumie 8 osobnych sal.